WtAMCESTE_June+0200RCzeAMCEST_1C7

Przed nami prawdziwa uczta dla miłośników motoryzacji!

WtPMCETE_January+0100RStyPMCET_1C7

Zrób miłą niespodziankę Ukochanej Osobie i zaplanuj romantyczny wieczór z muzyką na żywo oraz romantyczną kolacją!

PtAMCESTE_October+0200RPaźAMCEST_0C7

Serdecznie zapraszamy Państwa na wyjątkowy Koncert Niepodległościowy, który odbędzie się 11 listopada o godzinie 16:00 w Dworze Kombornia.

WtAMCESTE_September+0200RWrzAMCEST_0C7

Przed nami dziewiąty Opłatek Maltański w Dworze Kombornia oraz drugi na Ukrainie. Odbędzie się on w dniach:13 grudnia w Dworze Kombornia, 16 grudnia w Krasiłowie, 17 grudnia w Samborze. Celem corocznego spotkania jest wsparcie osób potrzebujących w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Nasi goście będą uczestniczyć w wyjątkowych, specjalnie przygotowanych wydarzeniach bożonarozeniowych, podczas których otrzymają także wsparcie materialne, takie, aby Święta Bożego Narodzenia oraz czas po, były łatwiejsze i pełne nadziei.

PtAMCESTE_September+0200RWrzAMCEST_0C7

Serdecznie zapraszamy na recital fortepianowy Magdaleny Prejsnar - Wąsacz, który odbędzie się 1 stycznie 2024 r. o godzinie 13:00 w Dworze Kombornia. 

WtAMCESTE_August+0200RSieAMCEST_0C7

W wybrane piątki i soboty możecie u nas posłuchać muzyki na żywo, która wybrzmiewa w dworskich wnętrzach lub jeśli pogoda pozwala, na zewnętrznym tarasie.

NPMCESTE_April+0200RKwiPMCEST_0C7

Koncert charytatywny na rzecz Opłatka Maltańskiego

PnPMCETE_January+0100RStyPMCET_0C7

Za nami ósmy z rzędu Opłatek Maltański w Dworze Kombornia i wyjątkowe spotkania opłatkowe na Ukrainie.

WtAMCETE_November+0100RLisAMCET_0C7

Przed nami ósmy z rzędu Opłatek Maltański w Dworze Kombornia. Celem corocznego spotkania jest wsparcie osób potrzebujących w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Wydarzenie dedykowane jest dzieciom i młodzieży z domu dziecka, z rodzin zastępczych, z ośrodków wychowawczych, dzieciom z rodzin w trudnej sytuacji, Polonii z Energodaru (Ukraina), która częściowo została ewakuowana do Krosna oraz naszym rodakom na Ukrainie (Sambor, Mościska, Krasiłów i Borysław) którzy zmagają się z trudną życiową sytuacją.

W Wieczerzy Wigilijnej Opłatka Maltańskiego w Dworze Kombornia uczestniczyć będzie 180 osób. 

CzPMCESTE_June+0200RCzePMCEST_0C7

Fundacja Slow Beskid, Maltańska Służba Medyczna oraz Zakon Maltański – Związek Polskich Kawalerów Maltańskich zapraszają na piknik charytatywny „Silni Razem”.

PnPMCETE_February+0100RLutPMCET_0C7

Potrzebujemy wsparcia ludzi dobrej woli, którzy wesprą nas w niesieniu pomocy wszystkim potrzebującym.

ŚrPMCETE_January+0100RStyPMCET_0C7

Zrób miłą niespodziankę Ukochanej Osobie i zaproś ją na wyjątkowy wieczór z romantyczną kolacją!

CzPMCETE_December+0100RGruPMCET_0C7

Opłatek Maltański w Dworze Kombornia. Wigilijne spotkanie pełne ciepłych gestów
i wzajemnych życzeń.

NPMCESTE_August+0200RSiePMCEST_0C7

„O czym myśli świat” to nic innego jak żywa inscenizacja naszego otoczenia w realnym czasie i miejscu. Z czym zmierza się ludzka psychika w obliczu izolacji? Czy w sieci można być samotnym?

ŚrPMCETE_January+0100RStyPMCET_0C7

Ogłaszamy konkurs!
„Dwór Kombornia w romantycznym kadrze”

NPMCETE_January+0100RStyPMCET_0C7

 Niniejszy regulamin („Regulamin”) określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie „Dwór Kombornia w romantycznym kadrze”

PtAMCETE_November+0100RLisAMCET_1C7

W tym roku, już po raz siódmy, planujemy organizację Opłatka Maltańskiego, którego celem jest wsparcie osób potrzebujących w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Po raz kolejny wydarzenie dedykujemy dzieciom i młodzieży z domu dziecka, z rodzin zastępczych, z ośrodków wychowawczych oraz dzieciom z rodzin w trudnej sytuacji.

Honorowy Patronat nad Opłatkiem Maltańskim w Dworze Kombornia objął JEM ks. Arcybiskup Metropolita Przemyski Adam Szal oraz Jerzy Baehr - Prezydent Zakonu Polskich Kawalerów Maltańskich. Opiekę duszpasterską sprawować będzie ks. Andrzej Wydrzyński.

WtAMCETE_December+0100RGruAMCET_0C7

Wieczerza Wigilijna odbędzie się 10.12.2019  w Centrum Bankietowo-Konferencyjnym Dworu Kombornia. Honorowy Patronat nad tym uroczystym przedświątecznym spotkaniem objął JEM ks. Arcybiskup Metropolita Przemyski Adam Szal. Opiekę duszpasterską podczas całego spotkania sprawować będzie ks. Andrzej Wydrzyński.

SoAMCETE_December+0100RGruAMCET_0C7

Zapraszamy na BEZPŁATNĄ diagnozę kondycji skóry z ekspertem Caudalie!

CzAMCESTE_October+0200RPaźAMCEST_0C7

To już 10 lat Dworu Kombornia! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was prawdziwą niespodziankę – 10 promocji na Wasze ulubione produkty i usługi!

SoAMCESTE_September+0200RWrzAMCEST_0C7

Dwór Kombornia zaprasza do dołączenia do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę tj. 7 września 2019 r. w godzinach 14:00 – 15:00 w Dworze Kombornia.

ŚrAMCESTE_July+0200RLipAMCEST_0C7

W trosce o wspólne dobro, jakim jest nasza planeta, postanowiliśmy ograniczyć zużycie plastiku w naszym hotelu. Wprowadziliśmy nowe, proekologiczne rozwiązania:

CzAMCESTE_July+0200RLipAMCEST_0C7

4 lipca mieliśmy przyjemność gościć w Dworze Kombornia ekipę Pytania na Śniadanie” Telewizji Polskiej. Tematem przewodnim programu była natura i ekologiczne podejście do życia.

PnAMCESTE_June+0200RCzeAMCEST_0C7

Dwór Kombornia wyróżniony w konkursie „European Destinations of Excellence" – Turystyka zdrowotna i wellness”.

CzAMCESTE_April+0200RKwiAMCEST_0C7

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Win "Carpatia Vini" Kombornia 2019 dedykowanym producentom oraz dystrybutorom wina.

WtAMCETE_March+0100RMarAMCET_0C7

Wyśmienity sernik chałwowy + aromatyczna kawa tylko  za 12 PLN

Po niedzielnym spacerze zapraszamy na pyszny deser!

Promocja Garden Menu obowiązuje w kwietniowe niedziele od 11:00 do 19:00.

PnAMCETE_March+0100RMarAMCET_0C7

Oto nasze wyjątkowe oferty wypoczynku na długie weekendy, święta i inne atrakcyjne terminy.
Specjalne rabaty na wiosenne i letnie miesiące!

Przedświąteczny czas sprzyja nastrojowym spotkaniom z pracownikami oraz kontrahentami. Jest to wspaniały moment do złożenia sobie życzeń i integracji.

ŚrAMCESTE_July+0200RLipAMCEST_0C7

Odkrywamy skarby Browaru Piwnego Kombornia oraz Dworskiej Spiżarni!
Zapraszamy do podróży z bogactwem smaków Beskidu Niskiego! Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy wyjątkowe, rzemieślnicze piwa oraz najwyższej jakości oleje!