POZNAJ DOBROCZYNNE WŁAŚCIWOŚCI WINA I CZEKOLADY

Masaże, rytuały autorskie, pielęgnacja twarzy i ciała
– odkryj ChocoWine SPA w Dworze Kombornia

Zostaw za sobą codzienność i udaj się w podróż pełną zmysłowych zapachów, subtelnej muzyki i dobroczynnego oddziaływania masaży i rytuałów, w których dotyk ludzkich rąk i ludzka wrażliwość są najważniejsze.

Właśnie tutaj doświadczysz niepowtarzalnych przeżyć podczas zabiegów winoterapii, czy też na czekoladowym masażu. W ChocoWine SPA używamy najwyższej jakości kosmetyków światowych marek – Babor, Caudalie i Dr. Belter.

WYJĄTKOWE MARKI NASZYCH KOSMETYKÓW

W ChocoWine SPA używamy światowej klasy kosmetyków, m.in. francuskiej marki Caudalie czy niemieckiej marki Babor.

Kosmetyki Caudalie

Wino - Pasja – Natura – Luksus. W tych czterech słowach można zawrzeć historię francuskiej marki kosmetycznej Caudalie. Wino, ponieważ są to produkty do winoterapii, bazują na dobroczynnych składnikach czerpanych wprost z winogron i winorośli. Pasja, ponieważ właśnie dzięki niej Mathilde Thomas – twórczyni marki, stworzyła linie kosmetyków. Natura, z której Caudalie czerpie pełnymi garściami, jednocześnie nie zapominając o jej poszanowaniu. Kosmetyki bazują na opatentowanych składnikach pochodzenia roślinnego. Nie zawierają parabenów, SLS-ów, olei mineralnych czy substancji pochodzenia zwierzęcego. Luksus, bo właśnie tym są zabiegi Caudalie.

Marka Babor

 BABOR jest pionierem w profesjonalnej pielęgnacji skóry, już ponad pół wieku obecnym na rynku i nieustannie doskonalącym skuteczność kosmetyków w kierunku precyzyjnego rozwiązywania wszelkich problemów związanych z urodą i pięknem skóry. Spektakularne sukcesy w tej dziedzinie sprawiły, że BABOR utrzymuje pozycję lidera w dziedzinie ekskluzywnej kosmetyki i pielęgnacji wellness. Produkty tej luksusowej marki łączą w sobie najlepsze naturalne substancje czynne z najnowszymi, światowymi osiągnięciami nauki. Dlatego wszystkie kosmetyki marki BABOR zawierają ekskluzywne składniki pochodzenia roślinnego, uszlachetniane we własnych laboratoriach firmy – aby skóra mogła cieszyć się urodą i młodzieńczym blaskiem!

 

REGULAMIN ChocoWine SPA

Zapoznaj się z regulaminem »

Gabinety ChocoWine SPA czynne są w godzinach:
10:00 - 20:00 - od poniedzialku do soboty
  9:00 - 13:00 - niedziela i święta

13 435 43 60

"Najlepsze Spa hotelowe w Polsce, jedyne do jakiego wracam z uwagi na świetne kosmetyki wegańskie, naturalne oraz świetny zespół wykwalifikowanych masażystek i kosmetyczek."
Anna Stolorz, Facebook

Sprawdź nasze propozycje pobytów i pakietów