Atrakcje okolicy

Leżąca na skraju Beskidu Niskiego Kombornia jest doskonałym punktem startowym wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia. Serdecznie zachęcamy Państwa do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej, dzięki której atrakcje okolicy będą zawsze 'na wyciągnięcie ręki'.

Zapraszamy na niezwykłą podróż po świecie szkła w pierwszym w Polsce obiekcie turystycznym prezentującym interaktywnie tematykę hutnictwa szkła i szklaną twórczość

Čítať ďalej...

Własna oryginalna biżuteria witrażowa - świetna zabawa, kreatywna forma spędzania wolnego czasu oraz pomysł na oryginalny i niepowtarzalny prezent.

Čítať ďalej...

Niezwykła podróż w czasie i przestrzeni. Dotknięcie dzikiej przyrody z zwiedzanie Bieszczad z perspektywy górskiej rzeki.

Čítať ďalej...

Rezerwat Prządki, zamek Kamieniec, cerkiew w Węglówce (kultura Zamieszańców), gotycki drewniany kościół w Haczowie (UNESCO).

Čítať ďalej...

Trasy rowerowe w okolicach Dworu Kombornia

Čítať ďalej...

Cergowa 716m - studzienka św. Jana z Dukli, jaskinie, ratownictwo w górach

Čítať ďalej...

Wycieczka Śladami Ignacego Łukasiewicza jest niezwykłą podróżą w przeszłość, do czasów, w których swój początek bierze przemysł górniczy i naftowy.

Čítať ďalej...

Na trasie spotykamy zabytki architektury sakralnej oraz architektury drewnianej. Miejscowości przez które wiedzie trasa wycieczki lokowane były za czasów panowania króla Kazimierza Wielkiego.

Čítať ďalej...

Leżąca na skraju Beskidu Niskiego Kombornia jest doskonałym punktem startowym wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia. Serdecznie zachęcamy Państwa do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej, dzięki której atrakcje okolicy będą zawsze 'na wyciągnięcie ręki'.

Čítať ďalej...

Karpacka Troja w Trzcinicy k. Jasła

Čítať ďalej...