ChocoWine SPA

Zapraszamy

Wino i czekolada - aż trudno uwierzyć jak wiele je łączy!

Po pierwsze szlachetność smaków - pozwalają odczuwać wyjątkową przyjemność w trakcie ich spożywania. Po drugie zdrowie - jeżeli będziemy je odpowiednio dawkować mają bardzo silne działanie lecznicze. Po trzecie są skutecznym kosmetykiem - pozwalają zachować piękno i urodę.

Zapraszamy Państwa do pierwszego ChocoWine SPA, w którym  specjalizujemy się w wykorzystaniu wszystkich dobroczynnych właściwości wina i czekolady.

Zapraszamy by zostawili Państwo za sobą codzienność i udali się w podróż pełną egzotycznych woni, subtelnej muzyki i dobroczynnego oddziaływania masaży i rytuałów, w których dotyk ludzkich rąk i ludzka wrażliwość są najważniejsze.

Jesteśmy pewni, że każda z tych podróży przyniesie niezapomniane doznania rodzące tęsknotę by odbyć ją raz jeszcze. Każdy z Państwa znajdzie w naszym ChocoWine SPA zabiegi dla siebie, adekwatne dla swojego rodzaju skóry, jej stanu, odpowiednie dla swojego samopoczucia czy potrzeby chwili. Nasi specjaliści dobiorą dla Państwa zabiegi zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

W menu ChocoWine SPA znajdą Państwo również masaże i rytuały z egzotycznych dla Europejczyków kręgów kulturowych: japońskiego, tajskiego i hinduskiego.

Orientalne masaże to nie tylko niezwykłe dla nas zabiegi. Sens orientalnej pielęgnacji polega przede wszystkim na dążeniu do duchowej doskonałości i wewnętrznej harmonii. Cierpliwość cechująca kulturę Dalekiego Wschodu i filozoficzny stosunek do upływu czasu sprawiły, że w wielowiekowym procesie doskonalenia zabiegi terapeutyczne osiągnęły skuteczne formy subtelnego oddziaływania na naturę ludzkiej istoty, tak by zachować ją w zdrowiu, dać ukojenie i spokój, przywrócić piękno i radość.

Oferta ChocoWine SPA - pdf do pobrania

Poniżej znajdziecie Państwo więcej informacji o naszych zabiegach i rytuałach: 

Masaże

Zabiegi fizjoterapeutyczne

Winoterapia by Caudalie

Choco

Rytuały

Zabiegi BABOR

Zabiegi DR. BELTER

Kosmetyka

Peelingi chemiczne i kwasy

Mezoterapia igłowa fusion

Karboksyterapia

Terapia estetyczna Indiba Activ

 

Rekomendacje:

  • 2019 - wyróżnienie w europejskim konkursie „European Destinations of Excellence" – Turystyka zdrowotna i wellness”
  • 2015 - Dwór Kombornia Hotel & SPA otrzymał wyróżnienie MIEJSCA GODNEGO POLECENIA podczas Gali 25-lecia firmy Bio-Kosmetyka - jedynego dystrybutora kosmetyków niemieckiej firmy BABOR na terenie całej Polski. 

Zapraszamy!!!

 

Gabinety ChocoWine SPA czynne są w godzinach:

10:00 - 21:00 (poniedziałek - piątek)
9:00 - 21:00 (sobota)
9:00 - 13:00 (niedziela i święta)

Rezerwacja terminów pod nr tel.: 13 435 43 60 lub adres e-mail spa@dworkombornia.pl

Zapraszamy!!!

Rezerwacja