Wine Garden Hotel***

W Beskidzie Niskim

Izby Wine Garden Hotel*** sú pripravené v dvoch pamiatkových budovách kaštieľskeho komplexu, vzdialených 100 metrov od centrálnej budovy kaštieľa. Prvá je starodávna Oficyna Dworska z 18. st., druhá je, susediaca s Oficyną Dworską budova starodávnych kaštieľskych stajní z 19. st., ktorej oprava sa skončila v roku 2014.
Hostia, ktorí si zvolia izby vo Wine Garden Hotel*** majú súčasne pre svoje potreby celú infraštruktúru (min. gastronomickú, wellness a SPA) štvorhviezdičkového Dworu Kombornia Hotel&SPA.

Rekomendacje:

Pravidelne od roku 2014 Dwór Kombornia Hotel&SPA**** a reštaurácia Magnolia sú oceňované v žltom sprievodcovi Gault&Millau (popri Michelin jeden z najviac renomovaných a vplyvných sprievodcov na svete) a získavajú označenie Poziomek – značka kvality Magdy Gessler.

Przytulny Hotel, z którego tylko krok w Bieszczady.

Bieszczady - T. Okoniewski

Położenie zespołu dworskiego w Komborni na skraju Czarnorzecko - Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, w Beskidzie Niskim czyni Wine Garden Hotel*** doskonałym punktem startowym wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia.

Bogata infrastruktura SPA i Wellness 4* hotelu Dwór Kombornia Hotel&SPA oraz dogodne położenie sprawia że nocleg w pokojach Wine Garden Hotel*** jest interesującą propozycją wypoczynku zarówno dla Gości odwiedzających Krosno, jak i podążających w najpiękniejsze podkarpackie góry– Bieszczady.

Komfort vs. ingerencja w zabytkową infrastrukturę

Od dnia 30 września 1971 r. Dwór Kombornia wpisany jest do rejestru zabytków nieruchomych pod nr A-393. Konserwator zabytków, zezwalając na rozbudowę i przekształcenia zabytkowej rezydencji, przykładał szczególną wagę do tego, aby ograniczyć ingerencję w najstarszą i najbardziej reprezentacyjną jej część. Z tego względu już na etapie prac projektowych wyeliminowane zostały rozwiązania, które naruszałyby walory historyczne i estetyczne zespołu budynków dworskich.

Z tego też powodu, przy rozbudowie i renowacji Dworu Kombornia, nie mogły zostać spełnione wszystkie wymagania z Załącznika Nr 1 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie (Dziennik Ustaw z dnia 30 sierpnia 2004 r. Nr 188, poz 1945). W obiekcie nie została więc wybudowana górna osłona nad podjazdem do obiektu, na wysokości co najmniej 4,5 m. Ponadto jednostka apartamentowa, w części wejściowej, nie posiada dodatkowego WC.

Vzdialenosti z Dworu Kombornia Hotel&SPA****

- do najbližšieho poľsko-slovenského hraničného priechodu (Barwinek – Vyšný Komárnik) – 40 km
- do najbližšieho poľsko-ukrajinského hraničného priechodu (Medyka – Шeгини) – 96 km
- iné:
Krosno 9 km, Iwonicz 21 km, Rymanów 21 km, Dukla 24 km, Bóbrka 24 km, Sanok 37 km, Rzeszów 50 km, Solina 68 km, Przemyśl 82 km, Ľvov 176 km.

Zadzwoń

Klimatyczne pokoje mieszczące się w XVIII-wiecznej dawnej Oficynie Dworskiej zlokalizowanej w odległości około 100 m od budynku głównego budynku Dworu.

Čítať ďalej:

Klimatyczne, ekonomiczne pokoje mieszczące się w XIX-wiecznych dawnych Stajniach Dworskich zlokalizowanych w odległości około 100 m od głównego budynku Dworu.

Čítať ďalej: