Dwór Kombornia wyróżniony w konkursie „European Destinations of Excellence" – Turystyka zdrowotna i wellness”.

 

Dwór Kombornia wyróżniony w konkursie „European Destinations of Excellence" – Turystyka zdrowotna i wellness”.
Dwór Kombornia wraz z ChocoWine SPA i Centrum Rehabilitacji został jedną z trzech wyróżnionych destynacji w konkursie "European Destinations of Excellence" na „Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne” w kategorii turystyka zdrowotna i wellness!

Jesteśmy JEDYNYM wyróżnionym hotelem w tej kategorii!
W konkursie została przyznana 1 nagroda główna i 3 wyróżnienia, w tym jedno właśnie dla Dworu Kombornia. Zwycięzcą został Gołdap Mazurski Zdrój – jedyne uzdrowisko na Warmii i Mazurach.

Wyróżnieni:
- Dwór Kombornia – jak doskonale wiecie, czekają tutaj na Was smaki, zapachy i doznania, na które ciężko czasem znaleźć czas w codziennej bieganinie. Jedyne w Polsce ChocoWine SPA kusi swoją ofertą m.in. kąpielami w winie czy czekoladowymi masażami. Natura i ekologia, to coś, co jest dla nas bardzo ważne.

- Busko-Zdrój – gmina uzdrowiskowa, w której jest bardzo czyste powietrze. Występuje tutaj woda siarkczkowa, solanka jodkowa oraz borowina.

- Lawendowa Osada - wyjątkowe miejsce na Pomorzu, w którym można poznać 20 odmian lawendy i dowiedzieć się o jej wyjątkowych właściwościach.

"European Destinations of Excellence to projekt zainaugurowany w 2006 roku przez Komisję Europejską. Polska przystąpiła do niego w 2009 roku. Jego celem jest stworzenie europejskiej sieci obszarów i produktów turystycznych, które dotychczas są mało rozpoznawalne, ale charakteryzują się wyjątkowymi walorami dla przyrodniczo-kulturowego dziedzictwa Europy. Laureaci konkursu to produkty zarządzane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, a więc z poszanowaniem dla miejscowej kultury i tradycji, zasobów naturalnych oraz lokalnej ekonomii. Tematem tegorocznej odsłony konkursu była turystyka zdrowotna i wellness.” (www.pot.gov.pl)


Ceremonia wręczenia nagród odbyła się dzisiaj w Warszawie w Restauracji Villa Foksal. Wziął w niej udział minister sportu i turystyki Witold Bańka oraz prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.
Więcej informacji tutaj.


Znalezienie się wśród najlepszych destynacji, które budują swoją atrakcyjność turystyczną poprzez ofertę opierającą się na turystyce medycznej, uzdrowiskowej lub Wellness i SPA to dla nas ogromne wyróżnienie!


Od blisko 10 lat tworzymy dla Was ChocoWine SPA.

Jest to jedyne w Polsce SPA, specjalizujące się w wykorzystywaniu dobroczynnych właściwości wina i czekolady. Można doświadczyć tutaj niepowtarzalnych przeżyć podczas kąpieli w winie czy też w trakcie czekoladowego masażu ciała. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta spa była dla Gości jak najbardziej atrakcyjna. W ChocoWine SPA pracują doświadczeni kosmetolodzy i masażyści. Używamy kosmetyków najlepszych światowych marek m.in.: Babor, Caudalie czy Dr. Belter.


Dodatkowo, chcąc poszerzyć naszą ofertę, w październiku ubiegłego roku powstało Centrum Rehabilitacji Kombornia. Zostało ono utworzone z myślą o osobach, które zmagają się z różnymi rodzajami bólu, urazami, chorobami zwyrodnieniowymi czy też innymi problemami związanymi z narządem ruchu. Dbamy również o odpowiednią regenerację sportowców oraz turystów, którzy odwiedzili nas po aktywnym treningu czy też intensywnej wędrówce po pobliskich szlakach.

Posiadamy najlepszy sprzęt, wykwalifikowaną kadrę fizjoterapeutów i szeroką ofertę usług. Znajdziecie u nas najnowocześniejsze urządzenie Indiba Activ - rewolucję stosowaną w zakresie rehabilitacji i leczenia bólu.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług ChocoWine SPA i Centrum Rehabilitacji Dworu Kombornia. Po indywidualnej konsultacji, nasi specjaliści na pewno pomogą dobrać zabiegi, które będą idealne do Państwa potrzeb.


 

Rezerwacja