Wernisaż wystawy Tadeusza Masłyka

Wszystkich miłośników sztuki i malarstwa mamy przyjemność zaprosić już 16.09.2017 o godzinie 17.30 na „Wernisaż wystawy Tadeusza Masłyka” – poety, malarza, rzeźbiarza.

Oficjalne otwarcie oraz przywitanie Gości z kieliszkiem dworskiego wina odbędzie się w Saloniku Herbacianym Dworu Kombornia.

Wystawę obrazów będzie można podziwiać w zabytkowych wnętrzach dworskich do 15.10.2017.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Tadeusz Masłyk poezją zadebiutował w programie 3 Polskiego Radia w 1982 roku. Publikował swoje wiersze w almanachach, w prasie regionalnej i ogólnopolskiej. Wydał tomiki poetyckie: "To kocham" (1998), "Azaria" (2001), "Krok do jasności" (2013), "Na serdecznych strunach" (2014), "Rozważania przed snem" (2017). Jest organizatorem wielu warsztatów literackich. Aktywnie działa w stowarzyszeniach literackich: w Brzozowie, Sanoku, Krośnie, Rzeszowie i Warszawie. Jest założycielem Grupy Twórczej "iN-Ti" (1985 r. w Brzozowie ), która skupiała plastyków i poetów. Od 2014 roku jest także członkiem Związku Literatów Polskich oddział w Rzeszowie.

Dziedziną plastyki:  obrazami olejnymi, grafiką, rysunkiem i rzeźbą zajmuje się od 1982 roku. W swoim dorobku ma 25 wystaw indywidualnych i udział w około 200-stu wystawach zbiorowych. Debiutował wystawą indywidualną w krakowskim Domu Kultury "Krakus". Jego najnowsze wystawy miały miejsce: Krosno, Rzeszów, Warszawa, Wiedeń i USA. Prace artysty znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych  w Polsce, a także za granicą. Tadeusz Masłyk jest właścicielem prywatnej galerii sztuki ART. VICI, która funkcjonuje od lipca 2017 roku. Całokształt jego twórczości był wielokrotnie prezentowany w mediach krajowych i USA.

 

Serdecznie zapraszamy!