Czekolada Polish Flavors

Zapraszamy do smakowania czekolady inspirowanej smakami ziół i ciast.

Czekolada w polskim smaku

Smak słodyczy od zawsze był synonimem luksusowej przyjemności. Trudno też o bardziej trafiony i elegancki prezent niż czekolada. A czy czekolada może jeszcze czymś zaskoczyć koneserów słodkich smaków? Odpowiedzią na to pytanie jest niniejsza oferta unikalnych wyrobów stworzonych na bazie belgijskiej czekolady, skomponowanych z naturalnych składników i wyrabianych ręcznie przez Mistrza Polski Cukierników.

Linia Polish Flavors – to paleta różnorodnych propozycji stanowiąca kwintesencję smaków i aromatów charakterystycznych dla polskiej kuchni, ogrodu i krajobrazu. Znajdą w niej Państwo wyjątkowe, czekoladowe trufle wypełniane miodami z podkarpackich pasiek i otulone pudrem z polskich owoców. Są w niej również czekolady inspirowane smakiem domowych ciast czy bardziej wytrawna propozycja czekolad z ziołami.

Poniżej prezentujemy dostępne smaki

Trufle z miodem w owocowym pudrze

Czytaj więcej...

W naszej czekoladzie smak tradycyjnej szarlotki odnajdą Państwo dzięki dodatkom w postaci jabłek, wanilii i cynamonu.

Czytaj więcej...

W naszej czekoladzie smak świątecznego sernika oddaje połączenie białej czekolady z rodzynkami sułtańskimi i skórką pomarańczową.

Czytaj więcej...

W naszej czekoladzie oprócz tradycyjnej mieszanki korzennych przypraw smak piernika podkreśla dodatek migdałowych płatków, miodu i moreli.

Czytaj więcej...

Napar z liści mięty koi przeziębienia oraz łagodzi niestrawność i kolkę.

Czytaj więcej...

To zioło o silnym i bardzo charakterystycznym aromacie. Od dawna wykorzystywane jest w kuchniach wielu zakątków świata, czego dowodzą znaleziska chociażby w grobach Egipcjan.

Czytaj więcej...

Jego leśne aromaty miały wypędzać złe moce z zabobonnych domostw, był lekarstwem na ukąszenia węży, chronił także od infekcji.

Czytaj więcej...

Ten Anyż, będący tradycyjnym ziołem rosnącym w Polsce, jest łagodny i aromatyczny.

Czytaj więcej...

Rezerwacja