Spektakle Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Dworze Kombornia

Oprócz muzycznych, mamy również przyjemność gościć i organizować także inne wydarzenia kulturalne z różnych dziedzin sztuki. Wśród nich na uwagę zasługują spektakle teatralne przygotowane przez Teatr im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa. 

Mój boski rozwód

"Mój boski rozwód" - Geraldine Aron

Reżyseria i scenografia: Grzegorz Mrówczyński
Obsada: Anna Demczuk

„Kay zapewniała mnie, że pierwsze 50 lat w życiu kobiety to są te najgorsze. Mówiła, że powinnam spojrzeć na swoje życie jak na smakowity obiad, a na mężczyznę jak na dodatek – przyjemny, ale niekonieczny. Poradziła mi, żebym się sobie oświadczyła, sama przyjęła oświadczyny i sama wyszła za siebie. Aby… kochać siebie aż do śmierci. Śmiejcie się jak chcecie, ale mi to pomogło.” - G. Aron „Mój boski rozwód”

„Mój boski rozwód” to szalenie dowcipna, błyskotliwa i inteligentna komedia o miłości, i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich.

Pełne humoru, ale i życiowej mądrości teksty, zabawne sytuacje, momenty zaskakujące, śmieszne i wzruszające sprawią, że popatrzycie na swoje życie zupełnie inaczej ...

Rezerwacja