Peelingi Chemiczne Kwasy

Peeling chemiczny w dermokosmetyce to preparat, który wywołuje przyspieszoną odnowę komórkową warstw skóry w celach: oczyszczenia skóry lub jej nawilżenia lub odżywienia. Łagodzi też oznaki starzenia, reguluje wydzielanie sebum, ma zastosowanie w zabiegach depigmentacyjnych. Peeling chemiczny jest  mało inwazyjnym zabiegiem pozwalającym zachować skórę zdrową, estetycznie piękną, bardziej odporną na procesy starzenia. Jego użycie nie ogranicza się jedynie do typowego zabiegu - jest stosowany również jako uzupełnienie lub jeden z elementów innych procedur dermokosmetycznych: mikrodermabrazji lub mezoterapii.
Szanowni Państwo pracujemy na peelingach Laboratorium Sesderma.

Historia

Laboratorium Sesderma, jedno z najbardziej uznanych laboratoriów, którego założycielem jest doktor Gabriel Serrano zajmujące się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych produktów do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach. Ze względu na połączenie laboratoriów Mediderma i Sesderma, obu firmom przyświeca hasło "listening to your skin" - "wsłuchując się w Twoją skórę. Od samego początku, czyli od ok. 35 lat dr.Serrano poświęca czas na opracowywanie nowych, bezpiecznych zabiegów i procedur pielęgnacji skóry, pozwalających przywrócić skórze zdrowie.

Działanie

Zależnie od głębokości działania użytej substancji, peeling chemiczny może być:

  • powierzchniowy: powoduje zniszczenie warstwy rogowej i częściowo naskórka.
  • średniogłęboki: powoduje całkowite zniszczenie naskórka oraz całkowite lub częściowe zniszczenie warstwy brodawkowatej skóry.

  • głęboki: wywołuje całkowite zniszczenie naskórka oraz skóry właściwej, sięgając aż do jej warstwy siateczkowej.

Skuteczność peelingu zależy od: charakterystyki poddawanej zabiegowi skóry (jej fototyp, grubość, cechy etniczne, wiek, nadwrażliwość), formuły  danej substancji (stężenie, pH), czasu jej kontaktu ze skórą.

Gabinety ChocoWine SPA czynne są w godzinach:

10:00 - 21:00 (poniedziałek - piątek)
9:00 - 21:00 (sobota)
9:00 - 13:00 (niedziela i święta)

Rezerwacja terminów pod nr tel.: 13 435 43 60 lub adres e-mail spa@dworkombornia.pl

Zapraszamy!!!

 

Rezerwacja