Mezoterapia Igłowa Fusion®

Mezoterapia Igłowa Fusion® polega na dostarczaniu aktywnie czynnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1-2 mm przy pomocy mikroiniekcji specjalistycznym pistoletem. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Po serii zabiegów skóra na powrót uzyska optymalną formę. Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysoko skoncentrowanym produktom użytym w zabiegu mezoterapii. Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów pozwala na utrzymanie rezultatów przez dwa do trzech lat, pod warunkiem wykonania dwóch do trzech zabiegów odświeżających rocznie.

  

Działanie

Jak działa Mezoterapia Igłowa Fusion®?
Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wprowadzaniu kombinacji dawek substancji aktywnych działających terapeutycznie na skórę twarzy, szyi, dekolt, ręce, skórę głowy, uda, pośladki oraz inne części ciała potrzebujące skutecznej pomocy. To uzupełnienie codziennej pielęgnacji kosmetykami dające szybkie, a przede wszystkim trwałe efekty. Odpowiednio dobrane substancje odżywcze, w połączeniu z nowoczesną metoda aplikacji gwarantują satysfakcjonujące efekty. Jest metodą efektywną w rewitalizacji, odmładzaniu i poprawie napięcia skóry.

Zalecana liczba zabiegów 3-6. Odstępy między zabiegami 10-14 dni. Dodatkowo, dla podtrzymania idealnego stanu skóry zaleca się wykonywanie zabiegów odświeżających około dwa, trzy razy w roku.

Gabinety ChocoWine SPA czynne są w godzinach:

10:00 - 21:00 (poniedziałek - piątek)
9:00 - 21:00 (sobota)
9:00 - 13:00 (niedziela i święta)

Rezerwacja terminów pod nr tel.: 13 435 43 60 lub adres e-mail spa@dworkombornia.pl

 

Zapraszamy!!!

 

 Rezerwacja