Restauracja Magnolia

Restauracja Magnolia mieści się w ozdobionych zabytkowymi, klasycystycznymi polichromiami, reprezentacyjnych przestrzeniach Salonów: Herbacianego, Kawowego i Saloniku Męskiego. Amfiladowy układ pozwala na zamknięcie poszczególnych Salonów zapewniając nieskrępowaną obecnością innych Gości prywatność spotkania. Właściwą oprawę znajdują tu kulinarne dzieła składające się na menu stworzone, by uświetnić zarówno rodzinną uroczystość, intymną kolację, jak i biznesowy lunch.

             

Restauracja Magnolia

Restauracja Magnolia

W przygotowaniu potraw łączymy europejskie osiągnięcia sztuki kulinarnej z tradycyjnymi i regionalnymi polskimi smakami. Zgodnie z ideą kuchni SlowFood nasze dania powstają głównie w oparciu o wysokiej jakości produkty lokalne. Warzywa, owoce i zioła trafiają na Państwa stoły wprost z dworskiego ogrodu i sadu, a sery
i mięsa od lokalnych producentów. Posiłki w Restauracji Magnolia serwujemy bez pośpiechu, zachęcając do ich celebracji. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie, prosimy o przekazanie tej informacji obsłudze.

Wspaniałych wrażeń kulinarnych życzy:

Szef Kuchni
Marcin Majchrzak    

Zapraszamy
codziennie od 11:00 do 22:00.

Zamówienia przyjmowane są na kuchni
od niedzieli do czwartku do godziny 21:00
w piątki i soboty do godziny 22:00

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom stworzyliśmy system rezerwacji stolika online! Teraz w zaciszu własnego domu, w biurze czy służbowej podróży możecie dokonać rezerwacji, by mieć pewność, że w naszych dworskich restauracjach zawsze będzie czekać na Państwa miejsce. W rezerwacji online możecie Państwo zamówić stolik z możliwością wyboru dań z Karty Menu lub skorzystać z Menu Degustacyjnego, na które składa się wykwintne menu, złożone z 5 lub 7 dań degustacyjnych. Dania serwowane w ramach menu degustacyjnego są kreowane przez Szefa Kuchni odrębnie dla każdego dnia.

 

Restauracja Magnolia w Dworze Kombornia Hotel & SPA **** zaprasza
codziennie w godz. 11:00-22:00.

Zamówienia przyjmowane są na kuchni 
od niedzieli do czwartku do godziny 21:00
w piątki i soboty do godziny 22:00

Rezerwacje:
Tel : 13 435 42 89
e-mail: hotel@DworKombornia.pl

Odległości od Restauracji Magnolia

  • Krosno 9 km, Iwonicz 21 km, Rymanów 21 km, Dukla 24 km, Bóbrka 24 km, Sanok 37 km, Rzeszów 50 km, Solina 68 km, Przemyśl 82 km, Lwów 176 km,
  • do najbliższego polsko-słowackiego przejścia granicznego (Barwinek - Vyąný Komárnik) - 40 km
  • do najbliższego polsko-ukraińskiego przejścia granicznego (Medyka – Шeгини) - 96 km

 

 

Rezerwacja