Pakiet Day SPA W świecie pielęgnacji Caudalie

  

Pakiet Day SPA " W świecie pielęgnacji Caudalie" zawiera: 

Kąpiel Vitis Vinifera

Kąpiel w beczce Ofuro z wyciągiem z czerwonych winorośli poprawia krążenie i odpręża zmęczone ciało. Ma także właściwości przeciwstarzeniowe.

zabieg pielęgnacyjny twarzy Vinosource

Kompleksowa kuracja nawilżająca, wykorzystująca doskonałe właściwości Wody Winogronowej Bio - woda roślinna bogata w oligoelementy, witaminy i nawilżające polisacharydy. Kuracja wskazana również dla skóry wrażliwej. Tworzy barierę ochronną, pozwalającą utrzymać zapasy wody w skórze, która staje się jędrna i intensywnie nawilżona. lub

zabieg pielęgnacyjny twarzy Vinoperfect

Idealna pielęgnacja rozjaśniająco - rozświetlająca dla skóry poszarzałej, o niejednolitym kolorycie. Opatentowany Viniferin – naturalny wyciąg z pędów winnych 62 razy bardziej skuteczniejszy od witaminy C, działa na wszelkiego rodzaju przebarwienia, redukuje i skutecznie przeciwdziała ich ponownemu pojawianiu się. Relaksujący masaż zimnymi i ciepłymi kamieniami bazaltowymi na bazie cennych koncentratów pobudza mikrokrążenie skóry, dotlenia, przywraca świeżość, blask i witalność. Skóra jest wypoczęta i promienna. lub

zabieg pielęgnacyjny twarzy Vineactive

Siła Polifenoli z pestek winogron połączona z wyciągiem ze świerku, witaminami E i C, tworzą antyoksydacyjny kompleks o wielkiej mocy, wzmacniający warstwę ochronną skóry. Zabieg nawadnia, przeciwdziała starzeniu się skóry, usuwa zanieczyszczenia i toksyny, dodaje blasku i tworzy barierę chroniącą skórę przed zanieczyszczeniami środowiska i stresem. Skóra staje się zrelaksowana i wygładzona.
Zabieg pielęgnacyjny twarzy dobrany po konsultacji kosmetycznej.

  • odpoczynek z muzykoterapią w Strefie Relaksu,
  • w przerwach między zabiegami podajemy wodę EAU du VIE Dwór Kombornia.

Cena pakietu: 349 PLN/dla 1 osoby.

Oferta obowiązuje w terminie do 10.04.2020r.

Zapraszamy do rezerwacji pakietu: spa@dworkombornia.pl

Zadzwoń

Jeśli życzą sobie Państwo papierową formę Vouchera prosimy o wpłatę w wysokości 30 PLN za usługę kurierską na numer podany poniżej:
60 1090 1665 0000 0001 3513 3520

 

Rezerwacja