Wieczór Dobrych Smaków

Wieczór Dobrych Smaków to degustacyjny pakiet z kolacją i zestawem degustacyjnym karpackich win. Idealny jako prezent lub niespodzianka.

 

…wino jest najpotężniejsze spośród napojów, najsmaczniejsze spośród lekarstw i najprzyjemniejsze spośród potraw…Plutarch

Zapraszamy Państwa do spędzenia wyjątkowego wieczoru w klimatycznych wnętrzach zabytkowej ziemiańskiej siedziby. Podamy Państwu zestaw degustacyjny karpackich win, kompozycję minimum 3 kieliszków (7,5 cl). Wino możecie Państwo wybrać samodzielnie lub z pomocą kelnera. 

Tą swoistą enopodróż dopełni kolacja w jednym z klasycystycznych Salonów Dworu Kombornia. Będą ją Państwo mogli skomponować według swego gustu, wybierając kulinarne propozycje z wykwintnego menu Restauracji Magnolia.

Dla tych z Państwa którzy, zechcą wydłużyć ten wieczór przygotowaliśmy także specjalną ofertę na nocleg w Dwór Kombornia Hotel&SPA **** lub Wine Garden Hotel *** wraz z Relaksem w strefie Wellness.

Pakiet obejmuje:

  • zestaw degustacyjny win serwowany w Restauracji Magnolia,
  • 1 x Voucher o wartości 100 PLN na Kolację według własnego wyboru z menu Restauracji Magnolia,
  • specjalną ofertę na nocleg wraz z korzystaniem z Relaksu w Strefie Wellness, który obejmuje korzystanie z kompleksu basenów, jacuzzi i siłowni.


Wartość pakietu: 169 PLN/osoba
Cena pakietu: 149 PLN/osoba

Realizacja pakietu wymaga wcześniejszej rezerwacji terminu: hotel@DworKombornia.pl
Zadzwoń

Jeśli życzą sobie Państwo papierową formę Vouchera prosimy o wpłatę w wysokości 30 PLN za usługę kurierską na numer podany poniżej:
58 2490 0005 0000 4530 4914 6610

 

 

Rezerwacja