Oferty Promocyjne

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas pakietów i ofert promocyjnych, które prezentujemy poniżej. Jeśli żadna z nich nie odpowiada Państwa aktualnym potrzebom, przygotowujemy "szyty na miarę" Pakiet Dedykowany. W tym celu prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń

Znajdź czas dla Siebie. Zapraszamy do Komborni by naładować się dawką pozytywnej energii. To będzie wspaniały czas: relaksu i odpoczynku. Zrób coś dla Siebie i przekonaj się że warto. Rezerwuj dogodną dla Siebie ilość noclegów. Cena już od 425 PLN/doba.

Czytaj więcej...

Spędź Weekend Walentynkowy w pięknym miejscu. Dla Zakochanych wykwintna Kolacja, aromaterapeutyczne masaże ciała, degustacja win, relaks w Strefie Wellness. Cena już od 1119 PLN/2 osoby.

Czytaj więcej...

Doskonała kuchnia, basen, sauna Infrared, zabiegi w Centrum Rehabilitacji lub rytuały w SPA, słowem zimowy odpoczynek dla Seniorów z wnukami w cichej wiejskiej posiadłości. Ceny już od 365 PLN/doba/2 osoby.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji, miejsca stworzonego w celu poprawy jakości życia za pomocą profesjonalnej terapii leczenia bólu i dysfunkcji układu ruchu. Cena za 7 dni już od 1999 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

W świąteczny czas Wielkiej Nocy zapraszamy w gościnne progi wiejskiej rezydencji. Wykwintne, świąteczne menu, cisza i spokój. Ucieczka od codzienności. Cena FIRST Minute do 31.01.2019r.

Czytaj więcej...

Kolacje przy świecach, doskonała kuchnia i wino, pachnące masaże i zabiegi, czas dla Siebie. Ekskluzywny pakiet w cenie od 1152 PLN.

Czytaj więcej...

Zanurz się z w bogactwie smaków i aromatów czekoladowych i winnych zabiegów. Smakowity odpoczynek w cenie już od 669 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Weekend dla Przyjaciółek. Doskonała kuchnia, smak i aromat wina, Voucher na zabiegi w ChocoWine SPA. Cena już od 550 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Piękny czas na pielęgnowanie uczuć i rozkoszowanie się każdą spędzoną wspólnie chwilą. Pakiet w cenie już od 569 PLN.

Czytaj więcej...

Nie odkładaj szukania pomysłu na prezent na ostatnią chwilę! Przychodzimy z pomocą! 

Czytaj więcej...

Strefa wyjątkowych Promocji to miejsce, w którym znajdą Państwo najciekawsze propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnych ofert na zimowe miesiące.

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Babor"
cena 359 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Caudalie"
cena 339 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "Winogronowy relaks dla Pary"
Pakiet Day SPA dla 2 osób
cena 449 PLN

Czytaj więcej...

Day SPA Chwila dla Siebie
Pakiet Day SPA dla jednej osoby.
cena 269 PLN

Czytaj więcej...

Wieczór Dobrych Smaków to degustacyjny pakiet z kolacją i zestawem degustacyjnym karpackich win. Idealny jako prezent lub niespodzianka.

Czytaj więcej...