Oferty Promocyjne

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas pakietów i ofert promocyjnych, które prezentujemy poniżej. Jeśli żadna z nich nie odpowiada Państwa aktualnym potrzebom, przygotowujemy "szyty na miarę" Pakiet Dedykowany. W tym celu prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń

W świąteczny czas Wielkiej Nocy zapraszamy w gościnne progi wiejskiej rezydencji. Wykwintne, świąteczne menu, cisza i spokój. Ucieczka od codzienności. Cena od 1999 PLN.

Czytaj więcej...

Zmęczeni, rozdrażnieni, dopadło Państwa wiosenne przesilenie. Mamy na to Receptę. Zapraszamy do Dworu Kombornia gdzie doskonała kuchnia i wyborne wina, gdzie cisza i spokój. Wiosenna Promocja 3=2 lub 2=1.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na weekend. Indiba Activ to prawdziwa rewolucja w zakresie rehabilitacji i leczenia bólu. Rehabilitacja falami radiowymi o częstotliwości 448kHz to szybsze zdrowienie tkanek, redukcja bólu, szybki powrót do aktywności. Specjalna cena w marcu i w kwietniu. Cena już od 709 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Atrakcyjna cenowo oferta na wczesny majowy weekend. Przyjedź, odpocznij, naładuj "swoje akumulatory" energią wiosennej zieleni. Cena już od 359 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Poznaj moc zabiegów estetycznych Indiba Activ w Dworze Kombornia! Spędzisz kilka dni w pięknych wnętrzach, ciesząc się błyskawicznymi efektami estetycznymi, jakie daje przełomowa technologia Indiba Activ. Specjalna cena w marcu i w kwietniu. Cena już od 2599 PLN/2 osoby.

Czytaj więcej...

Majowy weekend, to kilka wolnych dni, które należy dobrze wykorzystać! Naładować akumulatory energią wiosennej zieleni, odetchnąć. Cena FIRST MINUTE  już od 1799 PLN/2 osoby.

Czytaj więcej...

Wakacyjny, rodzinny wypoczynek. Doskonała kuchnia uhonorowana dwiema czapkami przewodnika Gault&Millau, relaks w strefie wellness. Degustacje wina w Salonie Win Karpackich dla rodziców, zajęcia ruchowe dla dzieci. Tylko teraz w prezencie Voucher o wartości 300 PLN na dowolne usługi Dworu Kombornia. Cena pakietu w przedsprzedaży do 15 kwietnia już od 365 PLN/doba.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji, miejsca stworzonego w celu poprawy jakości życia za pomocą profesjonalnej terapii leczenia bólu i dysfunkcji układu ruchu. Cena LAST MINUTE za 7 dni już od 1609 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Kolacje przy świecach, doskonała kuchnia i wino, pachnące masaże i zabiegi, czas dla Siebie. W marcu RABAT -15%. Cena już od 1305 PLN.

Czytaj więcej...

Zanurz się z w bogactwie smaków i aromatów czekoladowych i winnych zabiegów. Smakowity odpoczynek w marcu z rabatem 15%. Cena od 1138 PLN/2 osoby.

Czytaj więcej...

Weekend dla Przyjaciółek. Doskonała kuchnia, smak i aromat wina, Voucher na zabiegi w ChocoWine SPA. Cena już od 550 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Piękny czas na pielęgnowanie uczuć i rozkoszowanie się każdą spędzoną wspólnie chwilą. Pakiet w cenie już od 569 PLN.

Czytaj więcej...

Nie odkładaj szukania pomysłu na prezent na ostatnią chwilę! Przychodzimy z pomocą! 

Czytaj więcej...

Strefa wyjątkowych Promocji to miejsce, w którym znajdą Państwo najciekawsze propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnych ofert na zimowe miesiące.

Czytaj więcej...

Rehabilitacja dzienna Indiba Active
Pakiet dla 1 osoby
cena 149 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "Winogronowy relaks dla Pary"
Pakiet Day SPA dla 2 osób
cena 469 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych. Pakiet dla 1 osoby/ 69 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Babor"
cena 359 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Caudalie"
cena 339 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Day SPA Chwila dla Siebie
Pakiet Day SPA dla jednej osoby.
cena 299 PLN

Czytaj więcej...

Wieczór Dobrych Smaków to degustacyjny pakiet z kolacją i zestawem degustacyjnym karpackich win. Idealny jako prezent lub niespodzianka.

Czytaj więcej...