Oferty Promocyjne

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas pakietów i ofert promocyjnych, które prezentujemy poniżej. Jeśli żadna z nich nie odpowiada Państwa aktualnym potrzebom, przygotowujemy "szyty na miarę" Pakiet Dedykowany. W tym celu prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń

Spędź Weekend Walentynkowy w pięknym miejscu. Dla Zakochanych wykwintna degustacyjna Kolacja,czekoladowe masaże ciała, nieograniczony relaks w Strefie Wellness. Cena już od 1399 PLN/2 osoby.

Czytaj więcej...

Spokój podkarpackiej wsi, doskonała kuchnia, basen, sauny, zabiegi w Centrum Rehabilitacji lub rytuały w SPA, słowem zimowy odpoczynek dla Rodziny z pociechami w cichej wiejskiej posiadłości. Ceny już od 359 PLN/doba/2 osoby.

Czytaj więcej...

Weekend dedykowany Kobietom. Winne zabiegi francuskiej marki Caudalie, kosmetyki w prezencie, doskonała kuchnia, smak i aromat wina. Dedykowany pakiet na Dzień Kobiet. Cena już od 1099 PLN.

Czytaj więcej...

W świąteczny czas Wielkiej Nocy zapraszamy Państwa w gościnne progi wiejskiej rezydencji. Oferta FIRST MINUTE! Cena już od 1959 PLN/pobyt

Czytaj więcej...

Zapraszamy na regenerację spa, zimowy Chillout SPA. Cena 299 PLN/doba z wyżywieniem i zabiegami SPA.

Czytaj więcej...

Pierwszy majowy weekend, to kilka wolnych dni, które należy dobrze wykorzystać na regenerację po długich zimowych miesiącach. Zapraszamy na wieś. Oferta FIRST MINUTE! Cena już od 1585 PLN/pobyt

Czytaj więcej...

Kolacje przy świecach, doskonała kuchnia i wino, pachnące masaże i zabiegi, czas dla Siebie. W tygodniu taniej. Cena już od 372 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Weekend dla Przyjaciółek. Doskonała kuchnia, smak i aromat wina, Voucher na zabiegi w ChocoWine SPA. W tygodniu taniej. Cena już od 248 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Piękny czas na pielęgnowanie uczuć i rozkoszowanie się każdą wspólną chwilą. Cena od 589 PLN/2 osoby

Czytaj więcej...

Nie odkładaj szukania pomysłu na prezent na ostatnią chwilę! Przychodzimy z pomocą! 

Czytaj więcej...

Strefa wyjątkowych Promocji to miejsce, w którym znajdą Państwo najciekawsze propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnych ofert na letnie miesiące.

Czytaj więcej...

Zaręczyny, rocznica ślubu, prezent dla nowożeńców czy po prostu romantyczny weekend dla Dwojga – jeśli chcesz, aby te okazje były naprawdę wyjątkowe, zapraszamy do Dworu Kombornia – najromantyczniejszego miejsca na Podkarpaciu.

Czytaj więcej...

Rehabilitacja dzienna Indiba Active
Pakiet dla 1 osoby

cena 149 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Babor"
cena 379 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "Winogronowy relaks dla Pary"
Pakiet Day SPA dla 2 osób

cena 469 PLN/2 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych. Pakiet dla 1 osoby tylko 69 PLN.

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Caudalie"
cena 349 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Day SPA Chwila dla Siebie
Pakiet Day SPA dla jednej osoby.

cena 299 PLN

Czytaj więcej...

Wieczór Dobrych Smaków to degustacyjny pakiet z kolacją i zestawem degustacyjnym karpackich win. Idealny jako prezent lub niespodzianka.

Czytaj więcej...

Rezerwacja