Oferty Promocyjne

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas pakietów i ofert promocyjnych, które prezentujemy poniżej. Jeśli żadna z nich nie odpowiada Państwa aktualnym potrzebom, przygotowujemy "szyty na miarę" Pakiet Dedykowany. W tym celu prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń

Długi czerwcowy weekend. Zapraszamy aby spędzili go Państwo w miejscu w którym czas płynie wolniej. Wiosenna energetyczna zieleń, śpiewy ptaków pośród koron wiekowych drzew, czyste powietrze, doskonała kuchnia, wyborne wina, wspaniały relaks podczas zabiegów SPA. Cena już od 1099 PLN od osoby. Promocja - przy rezerwacji pobytu zestaw degustacyjny win i Voucher o wartości 200 PLN do ChocoWine SPA GRATIS!

Czytaj więcej...

Długi czerwcowy weekend. Zapraszamy aby spędzili go Państwo w miejscu w którym czas płynie wolniej. Wiosenna energetyczna zieleń, śpiewy ptaków pośród koron wiekowych drzew, czyste powietrze, doskonała kuchnia, wyborne wina, wspaniały relaks podczas zabiegów SPA. Cena już od 879 PLN od osoby.

Czytaj więcej...

Wiosna, wiosna, wiosna, wiosenny odpoczynek w kolorze zielonym. To nasza Recepta na prawdziwy detoks ciała i umysłu. Cena pakietu już od 819 PLN.

Czytaj więcej...

Wypoczywaj w tempie SLOW w Wine Garden Hotel***. Cena już od 143 PLN/doba

Czytaj więcej...

Wypoczywaj w tempie SLOW w Dwór Kombornia Hotel&SPA****. Cena już od 293 PLN/doba

Czytaj więcej...

Doskonałe posiłki, basen, zajęcia ruchowe dla dzieci a dla Rodziców relaks w naszym ChocoWine SPA, słowem letni rodzinny wypoczynek z dala od zgiełku i codziennego zabiegania. Cena pakietu w przedsprzedaży od 317 PLN/doba.

Czytaj więcej...

Zajęcia ruchowe dla dzieci, zabiegi w ChocoWine SPA i degustacje wina dla Rodziców, doskonała kuchnia, relaks w strefie Wellness. Wakacyjny, rodzinny wypoczynek. Cena pakietu w przedsprzedaży do 31 maja od 320PLN/doba.

Czytaj więcej...

Sierpniowy długi weekend, to letnia przerwa na krótki urlop! Zapraszamy do odpoczynku pośród beskidzkiej przyrody. Do miejsca które pozwala uciec od codzienności, odpocząć. Cena już od 888 PLN od osoby.

Czytaj więcej...

Zanurz się z w bogactwie smaków i aromatów winnych i czekoladowych zabiegów. Sensualny odpoczynek w cenie już od 830 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Podaruj swoim najbliższym Rodzicom, Dziadkom, Przyjaciołom wyjątkowy prezent - zadbaj o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Cena pakietu już od 2369 PLN/pobyt.

Czytaj więcej...

Nie odkładaj szukania pomysłu na prezent na ostatnią chwilę! Przychodzimy z pomocą! 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na ekskluzywny odpoczynek w wersji ALL INCLUSIVE do zabytkowej rezydencji otoczonej 10-cio hektarowym wiekowym parkiem. To magiczne miejsce, stworzono dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i prywatność.

Czytaj więcej...

Weekend dla Przyjaciółek. Doskonała kuchnia, smak i aromat wina, Voucher na zabiegi w ChocoWine SPA. Cena od 1212 PLN.

Czytaj więcej...

Kolacje przy świecach, doskonała kuchnia i wino, pachnące masaże i zabiegi, czas dla Siebie. Ekskluzywny pakiet w cenie od 1530 PLN.

Czytaj więcej...

Piękny czas na pielęgnowanie uczuć i rozkoszowanie się każdą spędzoną wspólnie chwilą. 2 dniowy pakiet w cenie od 519 PLN/para.

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie wina z Caudalie"
cena 389 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Strefa wyjątkowych Promocji to miejsce, w którym znajdą Państwo najciekawsze propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnych ofert na zimowe miesiące.

Czytaj więcej...

Wieczór Dobrych Smaków to degustacyjny pakiet z kolacją i degustacją w specjalnej cenie. Idealny jako prezent lub niespodzianka.

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "Winogronowy relaks dla Pary"
Pakiet Day SPA dla 2 osób
cena 489 PLN

Czytaj więcej...

Day SPA Chwila dla Siebie
Pakiet Day SPA dla jednej osoby.
cena 269 PLN

Czytaj więcej...