Oferty Promocyjne

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas pakietów i ofert promocyjnych, które prezentujemy poniżej. Jeśli żadna z nich nie odpowiada Państwa aktualnym potrzebom, przygotowujemy "szyty na miarę" Pakiet Dedykowany. W tym celu prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń

Beskid Niski to wciąż nieodkryta kraina, idealna zarówno dla miłośników sielskich wakacji spędzonych w hamaku, jak i dla pasjonatów aktywnego wypoczynku.Kombornia to doskonała baza wypadowa na mniejsze i większe wędrówki. Mamy coś, co zapewni Ci chwilę szczęścia, dawkę pozytywnej energii i relaksu. To będzie wspaniały czas! Przekonaj się osobiście. Cena już od 359 PLN/doba z wyżywieniem.

Czytaj więcej...

Kolacje przy świecach, doskonała kuchnia i wino, pachnące masaże i zabiegi, czas dla Siebie. W tygodniu taniej. Cena już od 395 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Weekend dla Przyjaciółek. Doskonała kuchnia, smak i aromat wina, Voucher na zabiegi w ChocoWine SPA. W tygodniu taniej. Cena już od 303 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Święta Bożego Narodzenia w magicznym klimacie XVIII-wiecznej ziemiańskiej rezydencji. 6-dniowy pakiet w terminie 21-26.12.2018r. Cena FIRST MINUTE obowiązuje do 30.10.2019r.

Czytaj więcej...

Sylwester „nie z tej epoki”. 5-dniowy pakiet w terminie 28.12.2019r. - 01.01.2020r. Cena FIRST MINUTE obowiązuje do 30.10.2019r.

Czytaj więcej...

Beskid Niski to gratka dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Wine Garden Hotel to doskonała baza wypadowa na mniejsze i większe wędrówki. Zabiegi  Indiba Active pozwolą na szybszą regenerację mięśni.  W tygodniu taniej. Cena już od 237 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Poznaj moc zabiegów estetycznych Indiba Activ w Dworze Kombornia! Spędzisz kilka dni w pięknych wnętrzach, ciesząc się błyskawicznymi efektami estetycznymi, jakie daje przełomowa technologia Indiba Activ. W tygodniu taniej. Cena już od 313 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji, miejsca stworzonego w celu poprawy jakości życia za pomocą profesjonalnej terapii leczenia bólu i dysfunkcji układu ruchu. Cena  już od 316 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Piękny czas na pielęgnowanie uczuć i rozkoszowanie się każdą spędzoną wspólnie chwilą. W tygodniu taniej. Pakiet w cenie już od 295 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Nie odkładaj szukania pomysłu na prezent na ostatnią chwilę! Przychodzimy z pomocą! 

Czytaj więcej...

Strefa wyjątkowych Promocji to miejsce, w którym znajdą Państwo najciekawsze propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnych ofert na letnie miesiące.

Czytaj więcej...

Zaręczyny, rocznica ślubu, prezent dla nowożeńców czy po prostu romantyczny weekend dla Dwojga – jeśli chcesz, aby te okazje były naprawdę wyjątkowe, zapraszamy do Dworu Kombornia – najromantyczniejszego miejsca na Podkarpaciu.

Czytaj więcej...

Rehabilitacja dzienna Indiba Active
Pakiet dla 1 osoby

cena 149 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "Winogronowy relaks dla Pary"
Pakiet Day SPA dla 2 osób

cena 469 PLN/2 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych. Pakiet dla 1 osoby tylko 69 PLN.

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Babor"
cena 359 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Caudalie"
cena 339 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Day SPA Chwila dla Siebie
Pakiet Day SPA dla jednej osoby.

cena 299 PLN

Czytaj więcej...

Wieczór Dobrych Smaków to degustacyjny pakiet z kolacją i zestawem degustacyjnym karpackich win. Idealny jako prezent lub niespodzianka.

Czytaj więcej...

Rezerwacja