Wesele w Dworze Kombornia Hotel & SPA****

Planujesz ślub? Szukasz idealnego miejsca na wesele? A może chcesz zorganizować uroczystość w plenerze lub kameralne przyjęcie w romantycznej scenerii pośród zieleni drzew i śpiewu ptaków? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dwór Kombornia Hotel & SPA****
to urzekające miejsce w samym sercu Podkarpacia z historią w tle. Elegancki wystrój sal i stylowy charakter wnętrz sprawią, że Twoje przyjęcie będzie wyjątkowe. Malownicze tereny otaczające nasz obiekt oraz urokliwy park stworzą wymarzony klimat dla niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Nasz Szef Kuchni wraz ze swoim zespołem zaskoczy Ciebie i Twoich Gości kulinarnymi dziełami sztuki. Oferujemy różnorodne - zachwycające formą i smakiem- trzy rodzaje menu do wyboru.

Powierzając nam oprawę swojego wesela, otrzymujecie na całym etapie przygotowań wsparcie wykwalifikowanego Wedding Plannera. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, gwarantujemy profesjonalną obsługę Gości oraz najwyższej jakości usługi. Każdą uroczystość traktujemy indywidualne i ze szczególną troską.

Odwiedź nas lub zadzwoń, by porozmawiać z naszym doradcą

Zespół Event Dwór Kombornia Hotel & SPA**** 
Tel : (+48) 13 435 42 89; 609 433 603
e-mail: event@dworkombornia.pl

Oferta

SALE WESELNE 

Do dyspozycji Młodej Pary oddajemy eleganckie przestrzenie weselne. Pięknie udekorowana, z widokiem na zabytkowy park sala weselna z wydzieloną salą taneczną oraz dużym foyer to idealne miejsce na uroczystość, nawet do 190 osób. Oferujemy również trzy stylowe różniące się wystrojem Dworskie Saloniki, doskonałe na małe przyjęcie weselne lub uroczysty obiad.
Więcej informacji na temat sal weselnych znajdziesz TUTAJ

MENU WESELNE

Potrawy weselne przygotowane przez naszych kucharzy to autorskie kompozycje kulinarne zrodzone z wiedzy i zamiłowania do gotowania. Podczas ich tworzenia Szef Kuchni troszczy się o każdy szczegół i doskonały smak. W kuchni Dworu Kombornia czerpiemy z bogactwa regionu oraz korzystamy z najwyższej jakości produktów. Tworzymy kulinarne dzieła sztuki - Zaskocz Gości Twojego wesela.
Dowiedz się więcej na temat menu weselnego TUTAJ

ŚLUB W PLENERZE

Malownicze położenie Dworu Kombornia, jego ciekawa historia oraz bliskość natury tworzą wspaniałą atmosferę dla niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Urokliwe krajobrazy naszego kompleksu stanowią piękną scenerię do ślubnych sesji fotograficznych.

ŚLUB W DWORSKIEJ KAPLICY

Na ceremonię złożenia przysięgi małżeńskiej udostępniamy Dworską Kaplicę (po uzyskaniu przez Parę Młodą stosownej zgody władz kościelnych lub państwowych). Istnieje również możliwość zorganizowania ceremonii w jednym z pobliskich kościołów, z których dwa zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

NOCLEGI

Jeśli zdecydujecie się na organizację wesela w naszym Dworze otrzymacie w prezencie na noc poślubną elegancki i przestronny apartament. Gościom weselnym oferujemy noclegi w stylowych pokojach we Dworze o standardzie 4*, a także komfortowe i przytulne pokoje w Hotelu Wine Garden***. Wszyscy Goście w ramach pobytu mają możliwość nieograniczonego korzystania ze Strefy Wellness - z pięknym widokiem na malownicze tereny Podkarpacia - w której znajduje się kompleks basenów oraz relaksujące jacuzzi.
Poznaj nasze pokoje. Dowiedz się więcej na temat noclegów TUTAJ

DORADZTWO

Na całym etapie przygotowania wesela oferujemy wsparcie Wedding Plannera, czyli wykwalifikowanego doradcy ślubów. Współpracujemy z pracowniami florystycznymi i z miłą chęcią pomożemy w dekoracji i aranżacji sal, tak aby ten dzień stał się najpiękniejszym w życiu. Zorganizujemy również indywidualne spotkanie z Szefem Kuchni, wszystko po to byście mogli poznać potrawy i dania inspirowane bogactwem regionu i tradycją Podkarpacia.
Dowiedz się więcej na temat doradztwa TUTAJ

DODATKOWE KORZYŚCI

Nasze propozycje Waszego wymarzonego przyjęcia weselnego zawierają wiele ciekawych elementów. Decydując się na organizację wesela w Dworze Kombornia otrzymujecie w cenie liczne prezenty dla Młodej Pary ale także dla Gości. Nasze doświadczenie, zamiłowanie oraz ogromna pasja sprawiają, że oddajemy serce temu, co robimy z największą przyjemnością i troską.
Chcesz poznać korzyści jakie płyną z organizacji wesela? Sprawdź szczegóły TUTAJ

 

Rezerwacja