Instytut Kosmetyczny w SPA Dwór Kombornia


Zapraszamy

Tak jak każdy człowiek jest niepowtarzalny, tak samo nasza skóra ma swoje indywidualne cechy i potrzeby. W zróżnicowany sposób może reagować na upływ czasu, oddziaływanie bodźców zewnętrznych i szkodliwych czynników jak np. stres czy zanieczyszczenie środowiska.

W Instytucie Kosmetycznym w SPA Dwór Kombornia, po profesjonalnie przeprowadzonej analizie stanu skóry, dowiedzą się Państwo jaka pielęgnacja jest dla niej optymalna.

Doświadczą zabiegów, które przyniosą efektywne rozwiązanie problemów z jakimi Państwo się borykają.

Dzięki fachowej wiedzy kosmetyczek, wartościowym składnikom preparatów, nowoczesnym technologiom oraz efektywnym technikom skóra na nowo się obudzi i odkryje swoje piękno. Doświadczycie Państwo nie tylko luksusowej pielęgnacji twarzy i ciała ale także harmonijnego odprężenia niosącego doskonałe samopoczucie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych uwzględniających indywidualne wymagania i potrzeby skóry.

Rekomendacje:

  • 2015 - Dwór Kombornia Hotel & SPA otrzymał wyróżnienie MIEJSCA GODNEGO POLECENIA podczas Gali 25-lecia firmy Bio-Kosmetyka - jedynego dystrybutora kosmetyków niemieckiej firmy BABOR na terenie całej Polski. 

Gabinety Instytutu Kosmetycznego w SPA Dwór Kombornia czynne są w godzinach:

9:00 - 21:30 (poniedziałek - sobota)

9:00 - 15:00 (niedziela i święta)

Rezerwacja terminów pod nr tel.: 13 435 43 60 lub adres e-mail spa@dworkombornia.pl

Zapraszamy!!!