Specjalnie dla dzieci

Całorocznie


Specjalnie dla najmłodszych Gości, towarzyszących swoim rodzicom w trakcie pobytu we Dworze przygotowaliśmy kącik zabaw.

Starsi mają do dyspozycji gry towarzyskie:

  • planszowe,
  • Boule,
  • Darts,
  • Bilard,
  • Szachy.

Zapraszamy także do korzystania ze:

  • sprzętu do tenisa stołowego.

 

Wyjazdy rodzinne to czas gdy całą uwagę i obecność można skoncentrować na byciu "tu i teraz" z Rodziną. Aby jednak wypoczynek był efektywny powinien być przyjemny zarówno dla Dzieci jak i Rodziców.
W naszym Hotelu istnieje również możliwość zamówienia opieki nad dziećmi, zajęcia z animatorem (Angelika Wagner,Centrum Opieki i Rozrywki Dziecięcej).
Usługa jest odpłatna i wymaga wcześniejszej rezerwacji terminu w Recepcji Hotelu.

Dzieci (od 4 roku życia) zapraszamy również na lekcje nauki pływania . Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę w miłej i spokojnej atmosferze. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe. Uczymy pływać oraz doskonalimy nabyte już umiejętności. Do dyspozycji mamy bezpieczny i atrakcyjny basen o wymiarach 17 x 6 x 1,2 m. Uczymy pływać poprzez gry i zabawy w wodzie.

Gwarantujemy widoczne efekty nauki oraz możliwość relaksu w miłej atmosferze.
Zajęcia pomogą w pokonaniu własnych słabości a miła i bezstresowa atmosfera pozwoli przezwyciężyć strach przed wodą. Dzieci nauczą się samodzielności oraz odpowiedzialności za siebie i innych. Miło spędzą czas rywalizując z rówieśnikami.

Promocyjna cena zajęć: 59 PLN za 1 godzinę lekcyjną/osoba

*promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Rezerwacje pod numerem tel. 13 435 42 89. Prosimy o umawianie się na zajęcia z minimum 2 dniowym wyprzedzeniem.

 
Rezerwacja