Sauerstoffinfusion

Infuzja tlenowa jest nieinwazyjną metodą wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry, bez  jej nakłuwania. Wtłaczanie substancji aktywnych odbywa się za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Skuteczność tego zabiegu porównywana jest  z mezoterapią, a sam zabieg odbierany jest jako przyjemny i komfortowy. Dzięki infuzji odmładzamy skórę, nawilżamy ją na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki. Tlen stosowany podczas zabiegu ma działanie bakteriobójcze.

Uwaga - Letnia Promocja!

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów Infuzji tlenowej z  25% rabatem. Promocja trwa do 23 września 2014 r. Rezerwacja terminów: tel.: (+48) 13 435 42 89, spa@dworkombornia.pl

Działanie

W przypadku skóry młodej działanie zabiegu ukierunkowane jest na prewencję, nawilżanie, zapobieganie procesom przedwczesnego starzenia oraz utracie wody i spadku napięcia skóry. Natomiast w przypadku cery dojrzałej redukujemy i niwelujemy niekorzystnego efekty upływu czasu, poprawiamy strukturę i kondycję skóry.
Infuzja w kosmetyce wiąże się z pokonywaniem bariery, jaką jest naskórek i oddziaływaniem na skórę w taki sposób, aby bardziej skutecznie absorbowała preparaty pielęgnacyjne. Dlatego gęstość i wielkość cząsteczek produktów wykorzystywanych w zabiegu infuzji tlenowej została dobrana tak, aby jak najlepiej wnikały w głąb skóry.

W zależności od problemu z jakim boryka się skóra, w trakcie zabiegu możliwe jest zastosowanie jednej z wielu ampułek zawierających czyste substancje lub ich koktajle. Szczególne znaczenie zajmuje tutaj kwas hialuronowy. Zastosowanie kwasu hialuronowego wielkocząsteczkowego powoduje, że skóra jest lepiej nawilżona i gładsza, a drobne linie i zmarszczki znikają. Skoncentrowane dawki substancji aktywnych uzupełniają ich niedobory w skórze, dzięki czemu odzyskuje ona piękny i zdrowy wygląd. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu.