Nadel-Mesotherapie Fusion®

Mezoterapia Igłowa Fusion® polega na dostarczaniu aktywnie czynnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1-2 mm przy pomocy mikroiniekcji specjalistycznym pistoletem. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Po serii zabiegów skóra na powrót uzyska optymalną formę. Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysoko skoncentrowanym produktom użytym w zabiegu mezoterapii. Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów pozwala na utrzymanie rezultatów przez dwa do trzech lat, pod warunkiem wykonania dwóch do trzech zabiegów odświeżających rocznie.

Uwaga - Letnia Promocja!

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów mezoterapii z  25% rabatem. Promocja trwa do 23 września 2014 r. Rezerwacja terminów: tel.: (+48) 13 435 42 89, spa@dworkombornia.pl


Działanie

Jak działa Mezoterapia Igłowa Fusion®?
Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wprowadzaniu kombinacji dawek substancji aktywnych działających terapeutycznie na skórę twarzy, szyi, dekolt, ręce, skórę głowy, uda, pośladki oraz inne części ciała potrzebujące skutecznej pomocy. Uzupełnieniem codziennej pielęgnacji kosmetykami jest mezoterapia igłowa dająca szybkie, a przede wszystkim trwałe efekty. Odpowiednio dobrane substancje odżywcze, w połączeniu z nowoczesną metoda aplikacji gwarantują satysfakcjonujące efekty. Mezoterapia jest niekwestionowaną metodą terapeutyczną, nie chirurgiczną, która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty. Jest metodą efektywną w rewitalizacji, odmładzaniu i poprawie napięcia skóry. Przy pomocy mezoterapii możemy również zwalczyć cellulit, usunąć miejscowo nadmiernie nagromadzoną tkankę tłuszczową, jak i osiągnąć znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia.

Zalecana liczba zabiegów  3-6. Odstępy między zabiegami 10-14 dni. Dodatkowo, dla podtrzymania idealnego stanu skóry zaleca się wykonywanie zabiegów odświeżających około dwa, trzy razy w roku.