Sylwester z Muzyką Klasyczną w Dworze Kombornia

Sylwester z Muzyką Klasyczną31 grudnia zapraszamy Państwa na Sylwestra z Muzyką Klasyczną w Dworze Kombornia. Przeżyj tę niepowtarzalną Noc razem z nami!

Zapraszamy Państwa do spędzenia nocy sylwestrowej w niepowtarzalnym stylu. Jak w latach minionych, nasza sylwestrowa propozycja skierowana jest do koneserów, ceniących sobie smak i urodę życia we wszystkich jego przejawach.

W nastrój, właściwy tej wyjątkowej nocy, wprowadzi nas Koncert Sylwestrowy  "Z muzyką w Nowy Rok" (Kacper Żaromski - fortepian, Jan Chłap - flet),

Muzyczną ucztę dla ducha dopełni uczta dla ciała - Kulinarny Spektakl w V Aktach -  wykwintne i niezwykle bogate menu Sylwestrowej Kolacji w towarzystwie win ze specjalnej selekcji Salonu Win Karpackich. Potrawy i dobrane do nich trunki stworzą jedyną w swoim rodzaju synergię smaku, aromatu i kreacji, która zachwyci najbardziej wybredne podniebienia.

W dalszej części wieczoru tańczącym towarzyszyć będzie DJ i szlagiery z lat 60-90 ubiegłego stulecia. A jak obyczaj nakazuje o północy powitamy Nowy Rok lampką prawdziwego szampana i pokazem fajerwerków.

 

 

Serdecznie zapraszamy na siódmy z cyklu Wieczorów Sylwestrowych „nie z tej epoki”.

Cena Zaproszenia na Wieczór Sylwestrowy wynosi 699 PLN/osobę.
Przy rezerwacji grupowej (4 i więcej osób) cena Zaproszenia wynosi 675 PLN/osobę.
 
---------------------------------------------------- 

Rezerwacja Wieczoru Sylwestrowego bez noclegu:
Tel : 13 435 42 89
e-mail: hotel@DworKombornia.pl

Rezerwacja pakietu z noclegiem 

Rezerwacja