Winny czerwiec w Dworze Kombornia

Beskid Niski w czerwcu – kraina winem płynąca… Ten miesiąc upłynie nam w prawdziwie winnych klimatach. Specjalne promocje na zabiegi w ChocoWine SPA, tematyczne degustacje karpackich trunków, kolacje z idealnie dobranym winem i wiele innych niespodzianek czeka na Ciebie już w czerwcu!

Winne SPA

Tylko w czerwcu podczas pobytu w naszym dworze do dwóch zabiegów w SPA otrzymasz w prezencie butelkę wina z Salonu Win Karpackich!*

Warunek jest jeden – z racji tego, że świętujemy WINNY CZERWIEC, przynajmniej jeden z wybranych przez Ciebie zabiegów powinien być winny.

Wybierz zabieg dla Siebie.

 * Prezent od ChocoWine SPA Dwór Kombornia, bez możliwości wyboru i wymiany na inne wino.

Degustacje win

Odwiedziny Salonu Win Karpackich w czerwcu to idealna okazja do uzupełnienia prywatnych winnych kolekcji! Dlaczego? Tylko w czerwcu kupując 9 dowolnych win – 10-te otrzymasz w prezencie*.

A dla koneserów konkretnych smaków i aromatów mamy tematyczne winne weekendy:

2-4.06 – weekend słowacki

9-11.06 – weekend rumuński

16-18.06 – weekend węgierski

23-25.06 – weekend polski

Podczas tematycznych degustacji komentowanych główną rolę odgrywać będą wina z konkretnych regionów Karpat. Tylko w tych dniach będzie można zakupić wino ze specjalnym rabatem.

* Prezent od Salonu Win Karpackich, bez możliwości wyboru i wymiany na inne wino.

 

Restauracja Magnolia

Prawdziwa uczta smaków pod postacią dań z wiosennego menu wzbogacona o zestaw win degustacyjnych!

Tylko w czerwcu masz możliwość zamówienia do kolacji zestawu trzech lampek wina w specjalnej cenie. Zapowiada się prawdziwa uczta smaków i aromatów!

Sprawdź NOWE WIOSENNE MENU!

 

Relaks w winnym klimacie

Specjalna oferta na specjalną okazję! Na czerwiec przygotowaliśmy wyjątkową propozycję cenową na pobyt w Dworze Kombornia.

A w ofercie same winne przyjemności! Degustacje komentowane w Salonie Win Karpackich, winne zabiegi w ChocoWine SPA, prawdziwa uczta smaków podczas kolacji w Restauracji Magnolia z kieliszkiem karpackiego wina…. Czy można chcieć czegoś więcej?

Zaplanuj czerwcowy wypad już dziś! Uczcijmy wspólnie „Czerwiec – miesiąc wina w Dworze Kombornia”.

Sprawdź ofertę >>> Winny czerwiec w Dworze Kombornia <<<

Zapraszamy!