26-06-17

Lipiec w Dworze Kombornia ma smak i aromat prawdziwej czekolady! Wszystkich jej dobroczynnych właściwości doświadczysz na wiele różnych sposobów: będzie coś zarówno dla ciała, jak i dla duszy...

Czytaj więcej...

26-06-17

Już 1 lipca o godzinie 18:00 wnętrza naszego dworu wypełni muzyka klasyczna!
Tym samym rozpoczynamy cykl sobotnich występów artystycznych młodej pianistki – Angeliki Pacuty.

Czytaj więcej...

20-06-17

W ostatnich latach diagnozuje się coraz więcej zachorowań na przewlekłe nieswoiste zapalenie jelit (IBD). A związane jest to między innymi ze współczesnym stylem życia i pracy, który nacechowany jest dużą ilością stresu, jedzeniem przetworzonej żywności oraz zbyt małą ilością snu... Jak sobie radzić z tą chorobą? Gdzie szukać pomocy? Jak zmienić styl życia, by zdrowie nie cierpiało? Na te wszystkie pytania odpowiedzą specjaliści z Polski i Słowacji podczas międzynarodowego spotkania z IBD w lipcu!

Czytaj więcej...

05-06-17

Mamy przyjemność poinformować, że Dwór Kombornia Hotel&SPA **** dołączył do Programu lojalnościowego Prestige Club. Program dedykowany jest Gościom korzystającym z usług hoteli należących do Polish Prestige Hotels & Resorts.

Czytaj więcej...

15-01-16

Czerwiec w Dworze Kombornia będzie miał smak i aromat  karpackiego wina! Wszystkich dobroczynnych jego właściwości doświadczysz na wiele różnych sposobów: będzie coś zarówno dla ciała, jak i dla duszy…

Czytaj więcej...

11-05-17

Miło nam ogłosić, iż jako jedni z 12 najlepszych finałowych restauracji z całej Polski już 23.09.2017 bierzemy udział w 10 jubileuszowej gali Wine&Food Noble Night 2017! 

Czytaj więcej...

15-01-16

Piątkowy wieczór - tylko w Komborni!
Od godziny 20:00 zapraszamy na piątkowe imprezy, które tak bardzo przypadły Państwu do gustu. Fanom gorących klimatów chcielibyśmy zadedykować rozgrzewające propozycje na popołudnia i wieczory. 

Czytaj więcej...