19-04-19

Już 10 maja będziemy świętować Dzień Saun! Polskie Towarzystwo Saunowe w tym roku po raz kolejny, chcąc promować rozwój kultury saunowania w Polsce, organizuje ogólnopolską akcję obchodów Polskiego Dnia Sauny. Z wielką chęcią włączamy się do tej akcji.

Czytaj więcej...

15-04-19

Muzyka i wino, czyli podróż do świata magicznych melodii i wspaniałych win.

Czytaj więcej...

08-04-19

Burgery z ekologicznej wołowiny z Garden Menu

Czytaj więcej...

12-03-19

Słodkie niedziele w Komborni

Czytaj więcej...

11-03-19

Sprawdźcie nasze wyjątkowe oferty!

Czytaj więcej...

09-10-18

Już po raz kolejny wspólnie z Zakonem Maltańskim i Podkarpacką Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie przy wsparciu Maltańskiej Służby Medycznej mamy przyjemność organizować wieczerzę Wigilijną Opłatka Maltańskiego dla osób potrzebujących: dzieci z rodzin wielodzietnych, osób samotnych i niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

18-07-18

Odkrywamy skarby Browaru Piwnego Kombornia oraz Dworskiej Spiżarni!

Czytaj więcej...

17-05-18

Dla wielbicieli wędkowania mamy znakomite wieści! W naszym zabytkowym parku czekają na Was zarybione stawy!

Czytaj więcej...

05-12-17

W kalendarium naszych wydarzeń zagościły „Warsztaty tworzenia czekolady”, podczas których przygotujesz tabliczki z prawdziwej belgijskiej czekolady i naturalnych dodatków, które uwielbiasz.

Czytaj więcej...

05-06-17

Mamy przyjemność poinformować, że Dwór Kombornia Hotel&SPA **** dołączył do Programu lojalnościowego Prestige Club. Program dedykowany jest Gościom korzystającym z usług hoteli należących do Polish Prestige Hotels & Resorts.

Czytaj więcej...

15-01-16

Piątkowy wieczór - tylko w Komborni!
Od godziny 21:00 zapraszamy na piątkowe imprezy, które tak bardzo przypadły Państwu do gustu. Fanom gorących klimatów chcielibyśmy zadedykować rozgrzewające propozycje na popołudnia i wieczory. 

Czytaj więcej...