• Komfort urzekający stylem
  • Kuchnie kuszące smakiem
  • Spa odradzające witalność
  • Cisza... Wypoczynek... Relaks...
Hotel i Gościniec
W dobrym smaku

Wesela

Wieczór kawalerski w Strefie Wellness a wieczór panieński w SPA, ślub w dworskiej kaplicy, przyjęcie weselne w ogrodzie, a noc w złotym apartamencie dla nowożeńców...

Ustronne położenie, idylliczna atmosfera założenia dworskiego, klimatyczne wnętrza i wykwintna kuchnia, sprawią, że w Dworze Kombornia spełni się oczekiwanie, by to niezwykłe zdarzenie, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego, było naprawdę wyjątkowe.

Przyjęcia

Trudno o bardziej sposobne do przyjmowania Gości miejsce niż Dwór Kombornia. Znajdą tu Państwo wiele możliwości, by w różnoraki sposób podjąć swoich Gości, przybyłych celebrować ważne wydarzenia.

Zapraszają klasycystyczne salony stosowne na tradycyjny obiad czy uroczystą kolację, ogród na wieczorne przyjęcie, uniwersalne sale bankietowe czy piwnice degustacyjne na niekonwencjonalne spotkania.

Dla zdrowia i urody

Odchudzanie

Uroda i piękno bierze się z wnętrza człowieka. Nasze samopoczucie jest w tej mierze kluczową sprawą. Jak to osiągnąć, by być szczęśliwym i pełnym energii?

Dzięki większej trosce o siebie, która sprawi że będziemy się dobrze czuć w swoim ciele. Zapraszamy do skorzystania z programu mądrego i zdrowego odżywiania.

Dla biznesu

Integracja

Zapraszamy do skorzystania z szerokich możliwości realizowania ekscytujących scenariuszy spotkań integracyjnych jakie oferuje zamknięta, 10-cio hektarowa enklawa, tworzona przez cały zespół dworski wraz z kompleksem konferencyjnym i infrastrukturą Wellness i SPA.

Wino i czekolada

Czekolada

Smak słodyczy od zawsze był synonimem luksusowej przyjemności. Trudno też o bardziej trafiony i elegancki prezent niż czekolada. A czy czekolada może jeszcze czymś zaskoczyć koneserów słodkich smaków? Odpowiedzią na to pytanie jest nasza oferta unikalnych czekolad inspirowanych winem i smakami polskich ciast i ziół.

Warto zobaczyć
Kontakt

Pokaż dojazd

Formularz kontaktowy