• Komfort urzekający stylem
  • Kuchnie kuszące smakiem
  • Spa odradzające witalność
  • Cisza... Wypoczynek... Relaks...
Hotel i Gościniec

Dwór Kombornia Hotel & SPA

Zapraszamy Państwa do niepowtarzalnego, luksusowego hotelu typu boutique, położonego u wrót Bieszczad. To wyjątkowe miejsce, stworzono dla osób ceniących sobie przestrzeń, spokój i prywatność.

W urokliwym otoczeniu karpackich krajobrazów czeka tu na Gości cisza i unikalny klimat ziemiańskiej rezydencji. W zabytkowych wnętrzach Dworu znajdą Państwo noclegi w stylowych, komfortowo wyposażonych pokojach i wykwintną kuchnię. Natomiast bogata infrastruktura SPA & Wellness pozwoli umknąć codzienności i cieszyć się stanem błogiego relaksu.

Gościniec Karpacki

Gościniec Karpacki mieści się w dwóch zabytkowych budynkach zespołu, oddalonych o 100 metrów od Dworu: XVIII-wiecznej Oficynie i sąsiadującym z nią XIX-wiecznym budynku dawnych stajni dworskich. Po renowacji, ukończonej wiosną 2014 r., urządzono w nich komfortowe i przytulne pokoje gościnne. Inspiracją dla ich kolorystyki było wino i czekolada.

W dobrym smaku

Restauracje

Zapraszamy do niespiesznego smakowania kulinarnych kompozycji w naszych restauracjach: wytwornej i eleganckiej Restauracji Magnolia i otwartej na park Restauracji Ogrodowej.

Potrawy z kuchni Dworu Kombornia to autorskie kompozycje oparte na założeniach idei Slow Food, zrodzone z wiedzy i zamiłowania, doprawione pragnieniem by urzekały dobrym smakiem i unikalną estetyką.

Wesela

Wieczór kawalerski w Strefie Wellness a wieczór panieński w SPA, ślub w dworskiej kaplicy, przyjęcie weselne w ogrodzie, a noc w złotym aparta- mencie dla nowożeńców...

Ustronne położenie, idylliczna atmosfera założenia dworskiego, klima- tyczne wnętrza i wykwintna kuchnia, sprawią, że w Dworze Kombornia spełni się oczekiwanie, by to niezwykłe zdarzenie, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego, było naprawdę wyjątkowe.

Przyjęcia

Trudno o bardziej sposobne do przyjmowania Gości miejsce niż Dwór Kombornia. Znajdą tu Państwo wiele możliwości, by w różnoraki sposób podjąć swoich Gości, przybyłych celebrować ważne wydarzenia.

Zapraszają klasycystyczne salony stosowne na tradycyjny obiad czy uroczy- stą kolację, ogród na wieczorne przyjęcie, uniwersalne sale bankietowe czy piwnice degustacyjne na niekonwencjonalne spotkania.

Dla zdrowia i urody

SPA Dwór Kombornia

Prawdziwe SPA to coś znacznie więcej niż kąpiel w basenie czy wannie jacuzzi.

Pobyt w SPA Dwór Kombornia pozwoli przywrócić harmonię oraz spokój ciała i ducha. Rytuały piękna i dobroczynne oddziaływanie orientalnych terapii przy- niosą głęboki relaks i ukoją zmysły. Luksusowa pielęgnacja obudzi uśpione piękno i wzmocni energię życiową.

Instytut Kosmetyczny

Instytut oferuje profesjonalne programy zabiegowe skoncentrowane na efektywnym rozwiązaniu proble- mów związanych ze zdrowiem i pielęgnacją skóry.

Dzięki fachowej wiedzy kosmetologów, wartościowym składnikom preparatów i nowoczesnym technologiom doświadczycie Państwo optymalnej pielęgnacji, odpo- wiadającej indywidualnym potrzebom Waszej skóry.

Strefa Wellness

To miejsce pozwala cieszyć się dobroczynnym oddziaływaniem wody w rożnych stanach skupienia i o różnej temperaturze.

Urządzona w dworskiej Oranżerii Strefa Wellness za- prasza na sesje błogiego relaksu w kompleksie base- nów i jacuzzi, saun suchych i łaźni parowych, grocie solnej i siłowni.

Program Gaca Menu

Uroda i piękno bierze się z wnętrza człowieka. Nasze samopoczucie jest w tej mierze kluczową sprawą. Jak osiągnąć, by moje JA było szczęśliwe i pełne energii?

Dzięki większej trosce o siebie, która sprawi że będziemy się dobrze czuć w swoim ciele. Zapraszamy do skorzystania z programu wspomagającego proces mądrego i zdrowego odżywiania.

Dla biznesu

Centrum konferencyjne

W zabytkowym budynku dawnych stajni dworskich dysponujemy nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnym oraz wygodną przestrzenią foyer i cateringową. Modułowe rozwiązanie podziału sal zapewniają komfort organizacyjny dla spotkań, szkoleń i konferencji różnej wielkości i charakteru.

Integracja

Zapraszamy do skorzystania z szerokich możliwości realizowania ekscytujących scenariuszy spotkań inte- gracyjnych jakie oferuje zamknięta, 10-cio hektarowa enklawa, tworzona przez cały zespół dworski wraz z kompleksem konferencyjnym i infrastrukturą Wellness i SPA.

Wino i czekolada

Salon Win Karpackich

To propozycja, która zainteresuje nie tylko koneserów wina. Jest to jedyne miejsce w Polsce gdzie można spróbować win z Karpat w tak znacznej ilości. Jednocześnie jest to także jedyna w Polsce piwnica degustacyjna, w której Goście przez 60 lub 90 minut mogą degustować samodzielnie i według swojego wyboru wszystkie wina otwarte do degustacji.

Czekolada

Smak słodyczy od zawsze był synonimem luksusowej przyjemności. Trudno też o bardziej trafiony i elegancki prezent niż czekolada. A czy czekolada może jeszcze czymś zaskoczyć koneserów słodkich smaków? Odpowiedzią na to pytanie jest nasza oferta unikalnych czekolad inspirowanych winem i smakami polskich ciast i ziół.

Kontakt

Pokaż dojazd

Formularz kontaktowy