Gabinet Kosmetyczny

 

Zaproszenie

Zapraszamy Państwa do profesjonalnych gabinetów Instytutu Kosmetycznego w Dworze Kombornia. Tu, pod czujnym okiem wykwalifikowanych Kosmetologów, obudzą Państwo pełnię piękna swojej skóry. Oferowane zabiegi kosmetyczne wykonywane są w oparciu o najskuteczniejsze składniki aktywne, zawarte w preparatach, których jakość firmują ekskluzywne marki kosmetyczne – BABOR, Sesderma oraz DR. Belter. To gwarancja nie tylko najlepszych rezultatów pielęgnacyjnych, lecz także relaksu i doskonałego samopoczucia.

W  Gabinetach Instytutu Kosmetycznego w SPA Dwór Kombornia oferujemy Państwu ponadto szeroki zakres skutecznych terapii twarzy i ciała z zakresu kosmetologii estetycznej, wykonywanych w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne: karboksyterapię, mezoterapię igłową, oxybrazję czy infuzję tlenową.

Rekomendacje:

 • 2015 - Dwór Kombornia Hotel & SPA otrzymał wyróżnienie MIEJSCA GODNEGO POLECENIA podczas Gali 25-lecia firmy Bio-Kosmetyka - jedynego dystrybutora kosmetyków niemieckiej firmy BABOR na terenie całej Polski.   

Oxybrazja i Infuzja Tlenowa

OXYBRAZJA to jedna z nowocześniejszych technologii, będąca kolejnym krokiem w rozwoju technik stosowanych w kosmetyce i medycynie estetycznej. Dzięki użyciu tlenu wzbogaconego rozproszonymi mikrokroplami soli fizjologicznej uzyskujemy spektakularne efekty nawilżenia, wygładzenia oraz odświeżenia skóry. Dzięki rozproszeniu soli fizjologicznej na powierzchni skóry uzyskiwany jest efekt tarcia bez podrażnień. W konsekwencji następuje kontrolowane ścieranie naskórka, warstwa po warstwie, aż do uzyskania pożądanego efektu. Złuszczany naskórek zostaje usunięty wraz z warstwą rogową. Peeling może być powierzchowny oraz średnio głęboki. Co ważne Oxybrazja polecana jest dla każdego typu skóry – nawet tej najbardziej wrażliwej.
Zabieg redukuje blizny potrądzikowe, stymuluje procesy odnowy naskórka, redukuje zmarszczki oraz objawy fotostarzenia. Ponadto, wyrównuje pigmentację skóry poprawiając jej elastyczność. W skórze właściwej zabieg stymuluje krążenie krwi i limfy oraz syntezę kolagenu i elastyny wspierając jednocześnie system odpornościowy skóry.

Infuzja Tlenowa jest nieinwazyjną metodą wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry, bez jej nakłuwania. Wtłaczanie substancji aktywnych odbywa się za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Tlen hiperbaryczny to medyczny tlen w czystej postaci podawany pod zwiększonym ciśnieniem (hiperbarycznym). Dociera on do głębokich warstw skóry, pokonując barierę jaką jest naskórek  i w zależności od problemu z jakim boryka się skóra, w trakcie zabiegu możliwe jest zastosowanie jednej z wielu ampułek zawierających czyste substancje lub ich koktajle aktywujące metabolizm komórek. Szczególne zastosowanie tutaj kwasu hialuronowego wielkocząsteczkowego powoduje, że skóra jest lepiej nawilżona i gładsza, a drobne linie i zmarszczki znikają. Skoncentrowane dawki substancji aktywnych uzupełniają ich niedobory w skórze, dzięki czemu odzyskuje ona piękny i zdrowy wygląd. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu. Skuteczność tego zabiegu porównywana jest z mezoterapią, a sam zabieg odbierany jest jako przyjemny i komfortowy. Dzięki infuzji odmładzamy skórę, nawilżamy ją na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki. Tlen stosowany podczas zabiegu ma działanie bakteriobójcze.
W przypadku skóry młodej działanie zabiegu ukierunkowane jest na prewencję, nawilżanie, zapobieganie procesom przedwczesnego starzenia oraz utracie wody i spadku napięcia skóry. Natomiast w przypadku cery dojrzałej redukujemy i niwelujemy niekorzystne efekty upływu czasu, poprawiamy strukturę i kondycję skóry.

Efekty osiągnięte po zabiegu na twarz i szyję:

 • wypełnienie zmarszczek
 • głębokie nawilżenie skóry na poziomie komórkowym
 • wygładzenie skóry w okolicach oczu
 • rozjaśnienie skóry
 • poprawa struktury, napięcia i elastyczności skóry
 • podniesienie owalu twarzy
 • witalność i młody wygląd
Nazwa Cena  zabiegu
OXYBRAZJA  

twarz, szyja, dekolt

20 min./ cena 90 PLN

inna partia ciała       

20 min./ cena 90 PLN

INFUZJA TLENOWA z ampułką dobraną do potrzeb skóry

20 min./ cena 150 PLN

OXYBRAZJA + INFUZJA TLENOWA    z ampułką dobraną do potrzeb skóry

40 min./cena 180 PLN

Kawitacja i Sonoforeza

PEELING KAWITACYJNY jest metodą oczyszczania skóry. Głęboko regeneruje i odświeża skórę  poprzez jej efektywne oczyszczenie na dużej głębokości. To zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe. Ultradźwięki to drgania mechaniczne o częstotliwości przekraczającej słyszalność ucha ludzkiego (powyżej 20kHz), które oddziałują na skórę poprzez przyjemną wibrację i mikromasaż. Z pomocą tego zabiegu można usunąć nadmiar sebum z porów i mieszków włosowych, pozbyć się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Po zabiegu skóra jest gładka, jaśniejsza, nie występuje ryzyko podrażnienia. Ważnym elementem zabiegu jest efekt bakterio i grzybobójczy - w przypadku skór trądzikowych. Ponadto ultradźwięki działają stymulująco, pobudzają metabolizm komórkowy, poprawia się mikrokrążenie, dotlenienie komórkowe, przyspiesza odnowa struktur komórkowych.
Peeling kawitacyjny może być wykonywany u osób ze skórą tłustą, trądzikową, zanieczyszczoną, suchą, wrażliwą i z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi.
Peeling kawitacyjny może być wykonywany w serii lub stanowić przygotowanie do zabiegu pielęgnacyjnego. Przy cerze trądzikowej (w zależności od stopnia zaawansowania), zabieg powinien być  wykonywany co dwa tygodnie, a potem raz w miesiącu. W pielęgnacji skóry normalnej lub suchej co 3– 4 tygodnie.

SONOFOREZA to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na skutecznym wprowadzaniu w głąb skóry odżywczych substancji czynnych, dobranych odpowiednio do rodzaju i potrzeb skóry. Zabieg zwany jest również masażem ultradźwiękowym. Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło przenika w głąb tkanki, powodując odprężenie skóry i mięśni, poprawia się przepływ krwi i limfy, metabolizm i regeneracja komórek. Wskazaniem do zabiegu sonoforezy są rozszerzone naczynia włosowate, trądzik pospolity, trądzik różowaty.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegów:

 • ciąża,
 • nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu
 • niewydolność krążenia,
 • zaburzenia rytmu serca,
 • wszczepiony rozrusznik serca, ortodontyczny aparat korekcyjny- nazębny, itp.
 • stany gorączkowe,
 • zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze,
 • stany ropne migdałków i okołozębowe
 • przerwana ciągłość skóry
 • uporczywe migreny, epilepsja
 • niezakończony wzrost kości,
 • stwardnienie rozsiane,
 • obecność w ciele metalowych implantów.
Nazwa Cena  zabiegu

SONOFOREZA z ampułką dobraną do potrzeb skóry

20 min./cena 90 PLN

PEELING KAWITACYJNY

 

kawitacja twarzy

20 min./60 PLN

kawitacja innej partii ciała

20 min./60 PLN

kawitacja twarzy z serum

35 min./cena 90 PLN

PEELING KAWITACYJNY + SONOFOREZA z ampułką dobraną do potrzeb skóry

40 min./cena 130 PLN

Mikrodermabrazja

MIKRODERMABRAZJA jest metodą mechanicznego złuszczania powierzchownych warstw skóry z możliwością kontroli głębokości ścierania. Urządzenie usuwa martwy naskórek i zanieczyszczenia dzięki specjalnej głowicy ścierającej pokrytej kryształkami diamentu. Usunięcie powierzchniowych warstw naskórka pobudza produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. Jest to wynikiem pobudzenia podziałów komórek w naskórku, stymulacji krążenia, a co za tym idzie lepszego odżywienia tkanek w skórze właściwej. Po mikrodermabrazji zwiększa się absorpcja kosmetyków. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia posłoneczne, plamy starcze, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki. Zabieg mikrodermabrazji nie wymaga ograniczenia aktywności życiowej, jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach. Systematycznie stosowane zabiegi nadadzą skórze młodzieńczy i świeży wygląd. Skóra staje się gładka, elastyczna, nabiera zdrowego kolorytu. Jest alternatywą dla osób nietolerujących peelingi chemiczne. Zabieg jest idealnym przygotowaniem do pielęgnacyjnych zabiegów kosmetycznych i mezoterapii.

Kuracja obejmuje od 5 do 10 zabiegów przeprowadzanych w odstępie 1 do 4 tygodni. Można ją również wykonywać jednorazowo.

Przeciwwskazania do wykonania zbiegu:

 • stany zapalne skóry
 • trądzik różowaty, aktywny ropny trądzik
 • dermatozy zapalne np. łuszczyca
 • skłonność do  bliznowców
 • płytko unaczyniona skóra
 • infekcje skórne (np. brodawki wirusowe, aktywna opryszczka i inne)
 • nowotwory skóry, włókniaki, znamiona
 • naczyniaki jamiste
 • uszkodzenia ciągłości skóry
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew np. aspiryna, polopiryna (odstawić 24 h przed zabiegiem)

Pielęgnacja skóry po zabiegu mikrodermabrazji diamentowej:

 • unikanie nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne przez 2 tygodnie
 • unikanie kąpieli w chlorowanej wodzie (baseny) do 48 godz. po zabiegu
 • unikanie wykonywania makijażu przez  24 godziny
 • pacjenci z przebarwieniami mogą stosować preparaty wybielające 24 godz. po zabiegu
 • zaleca się stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze co najmniej 30
 • należy pić zwiększoną ilość wody mineralnej
Nazwa Cena  zabiegu

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

 

twarz, szyja, dekolt

30 min./cena 90 PLN

inna partia ciała

30min./cena 90 PLN

twarz + serum

45 min./cena 120 PLN

Mikrodermabrazja +Sonoforeza z ampułką dobrana do potrzeb skóry

90 min./cena 150 PLN

Inne Zabiegi Kosmetyczne

Nazwa  Cena  zabiegu

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Oczyszczanie twarzy/pleców

90 min./140 PLN

Maska algowa do zabiegów

60 PLN
Płat kolagenowy do zabiegów 80 PLN
STYLIZACJA OPRAWY OCZU  
Regulacja Brwi 15 PLN
Henna na Rzęsy 20 PLN
Henna na Brwi 20 PLN
Komplet (regulacja + henna brwi i rzęs) 50 PLN
MAKIJAŻ  
dzienny 60min./70 PLN
wieczorowy 60 min/100 PLN
ślubny 60 min./150 PLN
MANICURE I PEDICURE  
Piękne Dłonie zabieg pielęgnacyjny 30 PLN
Manicure Basic 40 PLN
Manicure SPA 60 PLN
Manicure P.Shine 80 PLN
Manicure Hybrydowy 80 PLN
Malowanie paznokci 20 PLN
Piękne Stopy zabieg pielęgnacyjny 60 PLN
Pedicure Basic 80 PLN
Pedicure SPA 130 PLN
Pedicure Hybrydowy 130 PLN

Depilacja

Nowa jakość depilacji z pastą cukrową ROYX PRO!

Zamień wosk na 100% naturalną pastę cukrową. W przeciwieństwie do depilacji woskiem, włosy wyrywane są zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu, co minimalizuje ryzyko wrastania oraz występowania podrażnień. Aplikację pasty cukrowej można powtarzać wielokrotnie w tym samym miejscu, dzięki czemu gwarantuje ona 100% dokładności – doskonale poradzi sobie z krótszymi włoskami, których nie można usunąć woskiem.

Pasta cukrowa ROYX PRO to połączenie subtelnej słodyczy i skutecznej depilacji, które sprawia, że staje się ona prawdziwym rytuałem.
Zalety depilacji pastą cukrową:
1. Produkt w 100% naturalny – składa się wyłącznie z cukru, wody i cytryny.
2. Minimum podrażnień.
3. Mniej bólu niż w przypadku depilacji woskiem.
4. Mniej wrastających i złamanych włosków – są usuwane zgodnie z kierunkiem ich wzrostu.
5. Skuteczne nawet w przypadku krótkich włosków.
6. Koniec z klejącą się po wosku skórą – pasta zmywa się z łatwością ciepłą wodą.
7. Pasta pielęgnuje – nawilża i peelinguje skórę, nie naruszając jej płaszcza hydrolipidowego.
8. Brak przeciwwskazań – można stosować także w przypadku żylaków i cery naczyniowej oraz w ciąży.

Zapraszamy na profesjonalne zabiegi depilacji pastą cukrową do Gabinetu Kosmetycznego w SPA Dwór Kombornia.

Nazwa Cena  zabiegu
DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ  
wąsik/broda 20 PLN
pachy/przedramiona 50 PLN
plecy/tors 140 PLN
bikini tradycyjne/łydki 70 PLN
uda 80 PLN
całe nogi 140 PLN

 

Gabinety Instytutu Kosmetycznego w SPA Dwór Kombornia czynne są w godzinach:

10:00 - 21:00 (poniedziałek - piątek)
9:00 - 21:00 (sobota)
9:00 - 13:00 (niedziela i święta)

Rezerwacja terminów pod nr tel.: 13 435 43 60 lub adres e-mail spa@dworkombornia.pl

Zapraszamy!!!