Restauracje

       

Przywracając świetność architekturze Dworu w Komborni zadbano, by charakter wnętrz pozostał zgodny z ich niegdysiejszym przeznaczeniem. Tak jak dawniej parterowa, reprezentacyjna przestrzeń Dworu służy więc uciechom stołu.

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Salonik MęskiZapraszamy tu Państwa do niespiesznego smakowania kulinarnych kompozycji w naszych dwóch restauracjach: wytwornej i eleganckiej Restauracji Magnolia oraz otwartej na park Restauracji Ogrodowej.

Na kawę bądź kieliszek czegoś mocniejszego sposobniejszy będzie Bar z letnim balkonem połączonym z tarasem. Znajdą tu Państwo także zacny wybór win z autorskiej selekcji Salonu Win Karpackich.

 Nasi przodkowie uważali, że rozkosze podniebienia są jednym z głównych źródeł ziemskiej szczęśliwości. Dlatego potrawy przygotowane przez naszych kucharzy to autorskie kompozycje zrodzone z wiedzy i zamiłowania, doprawione pragnieniem by urzekały dobrym smakiem i unikalną estetyką. Dokładamy wszelkich starań by każda z nich była źródłem niepowszedniego ukontentowania naszych Gości.

Rok 2014 obfitował w wyrazy uznania ze strony krytyków kulinarnych pod adresem zarówno Dworu Kombornia Hotel & SPA**** jak i mieszczącej się w nim Restauracji Magnolia. W  lipcu 2014 Hotel i Restauracja otrzymały „Poziomkę” - znak jakości Magdy Gessler, a Dwór i Restauracja znalazły się wśród najlepszych restauracji i hoteli w Polsce, które zauroczyły Kreatorkę Smaków. Pod koniec roku zarówno Dwór Kombornia Hotel&SPA**** (jako jedyny obiekt z Podkarpacia) jak i Restauracja Magnolia znalazły się w pierwszej polskiej edycji przewodnika Gault& Millau. Przewodnik prezentuje najlepsze restauracje, wyjątkowe hotele i regionalne specjały widziane okiem niezależnych ekspertów. Obok Michelin jest jedną z najbardziej renomowanych i wpływowych tego typu publikacji na świecie.

W dniu 3 sierpnia 2015 „u Fukiera” Magda Gessler rozdała kolejne „Poziomki” - znak jakości Magdy Gessler. Dwór Kombornia Hotel & SPA**** otrzymał drugą  „Poziomkę” oraz ponownie został opisany wśród 151 wyjątkowych miejsc, które zauroczyły znaną Kreatorkę Smaku. Nadal też pozostaje jedynym obiektem z Podkarpacia jaki znalazł się w drugiej, polskiej edycji przewodnika Gault& Millau 2016.

W styczniu 2016r. Dwór Kombornia Hotel & SPA po raz kolejny otrzymał dwie Poziomki - znak jakości Magdy Gessler oraz został opisany w przewodniku znanej kreatorki smaku: Gdzie Najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce 2016 / 2017. Magda Gessler w swej publikacji na temat Dworu Kombornia wyróżnia (…) genialną kuchnię. Zwraca również uwagę na Salon Win Karpackich oraz czekoladę inspirowaną smakiem wina serii ChocoWine.

W listopadzie 2016 roku Restauracja Magnolia kolejny raz została doceniona przez inspektorów Gault&Millau i znalazła się w najnowszym wydaniu kulinarnego przewodnika na rok 2017. Przyznawane przez Gault&Millau czapki to obok gwiazdek Michelin, najbardziej prestiżowe wyróżnienie kulinarne. Sędziowie przyznali restauracji jedną czapkę - jedynie 0,5 punktu zabrakło restauracji do otrzymania dwóch czapek. Również Dwór Kombornia Hotel&SPA**** jako jedyny hotel z Podkarpacia znalazł się po raz trzeci raz z rzędu w ekskluzywnym gronie hoteli polecanych przez żółty przewodnik.

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Salonik KawowyRestauracja Magnolia zaprasza:

  • codziennie w godzinach 14:00-22:00

Restauracja Ogrodowa zaprasza na:

  • śniadanie w godzinach od 7:30 do 10:30
  • śniadanie biznesowe w godzinach od 6:45 do 7:30 -  dostępne po zgłoszeniu chęci skorzystania z tej opcji na Recepcji po przyjeździe do hotelu
  • obiadokolację w godzinach od 17:00 do 20:00

Bar zaprasza:

  • codziennie w godzinach 11:00-22:30