Gorący czerwiec - taniej nie będzie!

Zapraszamy


 

 

 

Gorący czerwiec - taniej nie będzie!

Skorzystaj z LIMITOWANEJ oferty na nocleg ze śniadaniem i dostępem do Strefy Wellness od 100 PLN za 2 osoby przy zakupie vouchera za minimum 200 zł na dowolne usługi ChocoWine SPA lub gastronomiczne.

Taka okazja szybko się nie powtórzy! Rezerwuj już dziś pobyt w promocyjnej cenie na hasło: CITY BREAK.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji przez całą dobę mailowo: hotel@dworkombornia.pl lub telefonicznie: 13 43 542 89. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

WARUNKI REZERWACJI

Oferta promocyjna na nocleg:

  • Pokój w Wine Garden Hotel*** 100PLN / nocleg ze śniadaniem i dostępem do Strefy Wellness + voucher na usługi gastronomiczne oraz ChocoWine SPA o wartości 200 PLN.
  • Pokój w Dwór Kombornia Hotel&SPA**** 200 PLN / nocleg ze śniadaniem i dostępem do Strefy Wellness + voucher na usługi gastronomiczne oraz ChocoWine SPA o wartości 200 PLN.

Podane ceny dotyczą najlepszego dostępnego pokoju w momencie rezerwacji. Oferta promocyjna nie dotyczy pokoi typu apartament.

Osoba rezerwująca może skorzystać z noclegu w promocyjnej cenie jednorazowo. Na kolejne noclegi obowiązują ceny podane na stronie.

Cena promocyjna noclegu  dotyczy pobytu 1 lub 2 osób w pokoju i nie ulega modyfikacji. Oferta promocyjna jest bezzwrotna.

Voucher należy wykorzystać podczas pobytu, na który została dokonana rezerwacja. Niewykorzystany voucher nie podlega zwrotowi. Nie można przekazać go innej osobie lub wykorzystać w innym terminie.

Wymagana jest przedpłata 100% przelewem na konto hotelu: nr konta bankowego: 58 2490 0005 0000 4530 4914 6610.

Promocja trwa do 30.06.2018. Obowiązuje od niedzieli do piątku (wyjazd).

Promocja nie łączy się z innymi ofertami i promocjami.

Jeśli chcieliby Państwo skomponować inny pakiet pobytowy, zapraszamy do kontaktu z Działem Rezerwacji Indywidualnej - recepcja@dworkombornia.pl

Zapraszamy do rezerwacji oferty

Zadzwoń