6 = 4 Rezerwujesz 6 nocy, a płacisz za 4!

Zapraszamy

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji 6 = 4. Zarezerwuj u nas 6 nocy, zapłać tylko za 4! W ofercie zawierają się śniadania, nielimitowany dostęp do Strefy Wellness, 10% rabatu na Menu Restauracji Magnolia oraz na masaże w ChocoWine SPA.

Pakiet "6 = 4 Rezerwujesz 6 nocy, a płacisz za 4!" obejmuje:
 

 

Ceny "Pakietu 6 = 4 Rezerwujesz 6 nocy, a płacisz za 4!" już od (w zależności od dostępnych pokoi):

Cena Pakietu: 1800,09 PLN. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym Superior w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.
Cena Pakietu: 1560,08 PLN. Cena dotyczy pobytu jednej osoby w pokoju dwuosobowym Superior w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.

Cena Pakietu: 2360,12 PLN. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym De Lux w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.
Cena Pakietu: 1960,10 PLN. Cena dotyczy pobytu jednej osoby w pokoju dwuosobowym De Lux w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.

Cena Pakietu: 3560,15 PLN. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym Apartament w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.
Cena Pakietu: 3160,16 PLN. Cena dotyczy pobytu jednej osoby w pokoju dwuosobowym Apartament w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.

Cena Pakietu: 1000,05 PLN. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym Classic w Wine Garden Hotel***.
Cena Pakietu: 800,04 PLN. Cena dotyczy pobytu jednej osoby w pokoju dwuosobowym Classic w Wine Garden Hotel***.

Cena Pakietu: 1160,06 PLN. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym Comfort w Wine Garden Hotel***.
Cena Pakietu: 1000,05 PLN. Cena dotyczy pobytu jednej osoby w pokoju dwuosobowym Comfort w Wine Garden Hotel***.

Informacje dotyczące pobytu dzieci:
- pobyt jednego dziecka do 3 lat - bezpłatny. Nocleg w łóżeczku lub łóżku rodziców.
-
pobyt dziecka w wieku 4-10 lat - 69 PLN/doba. Nocleg na dostawce hotelowej w pokoju Rodziców w pokojach w Dwór Kombornia Hotel&SPA**** i w Wine Garden Hotel***. 
- pobyt dziecka w wieku powyżej 10 lat - pełnopłatny. Nocleg na dostawce hotelowej w pokoju Rodziców w pokojach w Dwór Kombornia Hotel&SPA**** i w Wine Garden Hotel***. 

Niewykorzystanie któregokolwiek elementu wchodzącego w skład pakietu nie powoduje zmniejszenia jego wartości.
Cena zawiera podatek VAT. Promocji nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi.
Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada

Oferta obowiązuje przez wszystkie dni tygodnia w terminie 19.11.2017r. - 29.03.2017r. z wyłączeniem terminów: 22.12.2017r. - 1.01.2018r.

Do dyspozycji Gości

W trakcie pobytu mają Państwo także do dyspozycji:
 • przestrzeń rekreacyjną w wielohektarowym zabytkowym parku,
 • stoliki do brydża i szachów,
 • planszowe gry towarzyskie,
 • Biblioteczkę,
 • strzeżony parking,
 • Internet,
 • PAY TV,
 • w pokojach w Dwór Kombornia Hotel&SPA**** sejf i szlafrok na czas pobytu,
 • w pokojach w Wine Garden Hotel*** powitalny zestaw herbat i kawy rozpuszczalnej.
Zapraszamy również do skorzystania  z osobno płatnych propozycji:

Kuchnia

Kuchnia urzekająca smakiem
Tak jak dawniej parterowa, reprezentacyjna przestrzeń Dworu służy uciechom stołu. Mieści się tu Bar i dwie Restauracje: wykwintna i elegancka Restauracja Magnolia oraz otwarta na park Restauracja Ogrodowa.

Dania inspirowane ideą kuchni Slow Food, w oprawie zabytkowych wnętrz dworskich, dobrze służą przyjemności niespiesznego czerpania z bogactwa smaków jakie czekają w wykwintnym menu.

Kuchnia Dworu Kombornia smakowo integruje europejskie osiągnięcia sztuki kulinarnej z tradycyjną i regionalną kuchnią polską. Same potrawy powstają głównie w oparciu o gwarantowanej jakości produkty lokalne w tym o warzywa, owoce i zioła które na stoły trafiają wprost z dworskiego ogrodu i sadu.

Rekomendacje:

Regularnie od 2014 roku Dwór Kombornia Hotel&SPA**** oraz Restauracja Magnolia wyróżniane są w żółtym przewodniku Gault&Millau (obok Michelin jednego z najbardziej renomowanych i wpływowych przewodników na świecie) oraz uzyskują odznaczenia „Poziomek” – znak jakości Magdy Gessler.

więcej informacji

Basen

Basen i Strefa Wellness
W dworskiej Oranżerii zapraszamy Państwa do Strefy Wellness. W ramach pobytu można tu bez ograniczeń korzystać z:

 • basenu z 3 torami do pływania o długości 17 metrów,
 • basenu rekreacyjnego z atrakcjami powietrznymi (dysze masujące w ścianach i na dnie, gejzery powietrzne, kanapy i siedziska masażu powietrznego i wodospad),
 • jacuzzi, brodzika z przeciwprądem
 • siłowni. 

W Strefie Wellness, za dodatkową opłatą można również korzystać z:

 • dwóch indywidualnie zaaranżowanych łaźni parowych,
 • dwóch saun suchych,
 • sauny infrared
 • groty solnej.

więcej informacji


SPA

ChocoWine SPA Dwór Kombornia
To jedyne w swoim rodzaju miejsce, które oprócz bogatej oferty orientalnych masaży i rytuałów, masaży fizjoterapeutycznych,  specjalizuje się w wykorzystaniu dobroczynnych właściwości wina i czekolady.

Wizyta w naszym SPA to zaproszenie by zostawić za sobą codzienność i udać się w podróż pełną egzotycznych woni, subtelnej muzyki oraz dobroczynnego oddziaływania masaży i rytuałów, w których dotyk ludzkich rąk i ludzka wrażliwość są najważniejsze.

więcej informacji

Instytut Kosmetyczny
Tu, za sprawą kompetencji kosmetologów, wartościowym składnikom profesjonalnych kosmetyków dobranych z szerokiej gamy zabiegów uwzględniających indywidualne wymagania i potrzeby skóry, oraz efektywnym technikom masaży skóra na nowo ukaże swoje piękno. Wizyta w Instytucie pozwoli także kompleksowo rozwiązać problemy z zakresu profesjonalnej kosmetyki twarzy i ciała w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne: oxybrazję, infuzję tlenową, mezoterapię igłową, karboksyterapię czy mikrodermabrazję.

więcej informacji

Rekomendacje:

 • 2015 - Dwór Kombornia Hotel & SPA otrzymał wyróżnienie MIEJSCA GODNEGO POLECENIA podczas Gali 25-lecia firmy Bio-Kosmetyka - jedynego dystrybutora kosmetyków niemieckiej firmy BABOR na terenie całej Polski. 

Salon Win Karpackich

Salon Win Karpackich
Salon urządzony został w XVIII-wiecznej piwnicy na terenie zespołu dworskiego w Komborni i mieści reprezentatywną kolekcję win z różnych regionów winiarskich Karpat, leżących na terenie Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii i Polski.

Goście odwiedzający Salon mogą samodzielnie i według swojego uznania, przez 60 lub 90 minut, smakować wszystkie wina udostępnione do degustacji.

Tym samym jest to jedyne miejsce w Polsce gdzie można smakować wina w formule degustacji czasowych i jednocześnie jedyne, gdzie w tak znacznej liczbie można spróbować win z Karpat.

więcej informacji

Atrakcje okolicy

Co warto odwiedzić w bliższej i dalszej okolicy?
Położenie zespołu dworskiego w Komborni u wrót Bieszczad, na skraju Czarnorzecko - Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, w Beskidzie Niskim, czyni go doskonałym punktem startowym wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia. W bliższej i dalszej okolicy szczególnie warte zobaczenia są między innymi:

 • Ruiny zamku „Kamieniec” –  spór o ten zamek A. Fredro uwiecznił w „Zemście”,
 • Prządki - skalny rezerwat ostańców piaskowcowych,
 • Zabytki Krosna – miasta słynnego z handlu płótnami, węgierskim winem i hutnictwa szkła,
 • Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie,
 • Skansen Przemysłu Naftowego w Bóbrce – miejsce gdzie narodził się światowy przemysł naftowy,  jedyne muzeum w czynnej kopalni „oleju skalnego”,
 • Skansen Budownictwa Ludowego w Sanoku - jedno z najpiękniejszych w Europie muzeów na wolnym powietrzu, obrazujące kulturę Łemków, Bojków, Pogórzan i Dolinian - ludów zamieszkujących niegdyś karpackie pogranicze,
 • Zamek w Sanoku – z jedna z największych kolekcji ikon oraz Galerią prac Zdzisława Beksińskiego,
 • Szlak drewnianej architektury sakralnej (cerkwie i kościoły), na czele z największym, najlepiej zachowanym w Europie, gotyckim kościołem drewnianym z Haczowa (UNESCO),
 • Szlaki turystyczne Beskidu i Bieszczadów – najbardziej dziewiczych, mało znanych i romantycznych gór w Polsce.

Zapraszamy do skorzystania przygotowanych przez nas wycieczek lub opieki osobistego przewodnika, który zgodnie z Państwa zainteresowaniami przygotuje indywidualny program wycieczek.

zobacz programy przygotowanych przez nas propozycji wycieczek


Jeżeli chcą Państwo dokonać zmian w powyższej ofercie prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń