Tango

 7.10.2017r. o godzinie 19:30 w Dworze Kombornia odbędzie się wyjątkowy koncert Tango, podczas którego wystąpi dwóch urugwajskich muzyków: śpiewak Nelson Pino i pianista Alvaro Hagopian. Koncert odbędzie się z okazji 100-lecia skomponowania tanga „La Cumparsita” przez Urugwajczyka, Gerardo Mattos Rodrigueza. Artyści zaprezentują najpiękniejsze tanga pochodzące z Argentyny i Urugwaju.

Zapraszamy

Pakiet "Tango" obejmuje:
 
 
 • 2 noclegi w pokoju w Dwór Kombornia Hotel&SPA****,
  lub
 • 2 noclegi w pokoju w Wine Garden Hotel***,
 • 2 śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego (pieczywo z małej, lokalnej, rodzinnej piekarni, wędliny, galaretki mięsne, pasztety, sałatki własnego wyrobu, ciasta własnego wypieku),
 • 2 obiadokolacje (zupa, danie główne- wybór z dwóch dań, deser, woda mineralna),
 • 7.10.2017r. o godzinie 19:30 odbędzie się wyjątkowy Koncert Tanga, podczas którego wystąpi dwóch urugwajskich muzyków: śpiewak Nelson Pino i pianista Alvaro Hagopian. Koncert odbędzie się z okazji 100-lecia skomponowania tanga „La Cumparsita” przez Urugwajczyka, Gerardo Mattos Rodrigueza. Nelson Pino oraz Alvaro Hagopian zaprezentują najpiękniejsze tanga pochodzące z Argentyny i Urugwaju.

  Nelson Pino, nazywamy „Ambasadorem Tanga” od 30 lat z powodzeniem propaguje tango podczas  koncertów na całym świecie. Zadebiutował w roku 1981 razem z orkiestrą Waltera Mendeza, później występował już jako solista w orkiestrze znanego mistrza Donata Racciatti. Pojawiał się na scenie również z innymi sławnymi orkiestrami, takimi jak Juan Carlos Croccia i Antonio Cervino. W roku 2009 został zaproszony przez Generalny Sekretariat Iberoamerykański, kierowany przez Enrique Iglesiasa, aby zaprezentować się w takich miastach jak Madryt i Saragosa.

  Alvaro Hagopian- Był członkiem większości orkiestr tango z Urugwaju, grając z ważnymi postaciami z gatunku, towarzysząc wielu piosenkarzom z obu stron rzeki La Plata, uczestnicząc w różnych festiwalach z tego gatunku i rozprzestrzeniając przy okazji miejską muzykę aż do Europy.

  Był organizatorem muzycznym spektaklu ,,Adagio” - Zitarrosa Orkiestry Filharmonii z Montevideo. Kierował muzycznie, występując i umilając dźwiękowo różne spektakle teatralne i musicale, jak i wystawy artystyczne. Był członkiem Kwintetu Nestora Vaza, Orkiestry Matos Rodriguez- La Cumparsita, Kwintetu Camandulaje i spektaklu Tango Mayor.

 • Sesję Relaksu w Strefie Wellness obejmującą nieograniczone korzystanie z:
  - basenu z trzema torami do pływania,
  - basenu rekreacyjnego wyposażonego w dysze masujące umieszczone w ścianach i na dnie, gejzery powietrzne, kanapy i siedziska masażu powietrznego,
  - jacuzzi,
  - brodzika z przeciwprądem,
  - siłowni,
 • Relaksacyjną Sesję w Grocie Solnej,
 • Oczyszczającą Sesję w Strefie Saun.

Ceny pakietu "Tango" już od (w zależności od dostępnych pokoi):

825 PLN/pakiet. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym Classic w Wine Garden Hotel***.
869 PLN/pakiet. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym Comfort w Wine Garden Hotel***.

1169 PLN/pakiet. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym Superior w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.
1395 PLN/pakiet. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym De Lux w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.
1729 PLN/pakiet. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju Apartament w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.

 

Płać mniej - Zostań Uczestnikiem Programu "Prestige Club"

Ceny Pakietu "Tango" dla Uczestników Programu "Prestige Club" już od (w zależności od dostępnych pokoi):

742,50 PLN/pakiet. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym Classic w Wine Garden Hotel***.
782,10 PLN/pakiet. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym Comfort w Wine Garden Hotel***.

1052,10 PLN/pakiet. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym Superior w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.
1255,50 PLN/pakiet. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju dwuosobowym De Lux w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.
1556,10 PLN/pakiet. Cena dotyczy pobytu dwóch osób w pokoju Apartament w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.

Oferta obowiązuje w terminie 6-8.10.2017r.

Niewykorzystanie któregokolwiek elementu wchodzącego w skład pakietu nie powoduje zmniejszenia jego wartości.
Cena zawiera podatek VAT. Promocji nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi.

Do dyspozycji Gości

W trakcie pobytu mają Państwo także do dyspozycji:
 • przestrzeń rekreacyjną w wielohektarowym zabytkowym parku,
 • stoliki do brydża i szachów,
 • planszowe gry towarzyskie,
 • Biblioteczkę,
 • strzeżony parking,
 • internet,
 • w pokojach w Dwór Kombornia Hotel&SPA****: sejf i szlafrok na czas pobytu,
 • w pokojach Apartament i De Lux w Dwór Kombornia Hotel&SPA**** ekspres do kawy,
 • w pokojach Superior w Dwór Kombornia Hotel&SPA**** czajnik i zestaw powitalny herbat i kawy rozpuszczalnej,
 • w pokojach Wine Garden Hotel*** czajnik i powitalny zestaw herbat i kawy rozpuszczalnej,
 • dla dzieci:
  - huśtawki w dworskim parku,
  - zjeżdżalnia,
  - terenowy tor przeszkód,
  - trampolina,
  - piaskownica.
Zapraszamy również do skorzystania  z osobno płatnych propozycji:

Kuchnia

Kuchnia urzekająca smakiem
Tak jak dawniej parterowa, reprezentacyjna przestrzeń Dworu służy uciechom stołu. Mieści się tu Bar i dwie Restauracje: wykwintna i elegancka Restauracja Magnolia oraz otwarta na park Restauracja Ogrodowa.

Dania inspirowane ideą kuchni Slow Food, w oprawie zabytkowych wnętrz dworskich, dobrze służą przyjemności niespiesznego czerpania z bogactwa smaków jakie czekają w wykwintnym menu.

Kuchnia Dworu Kombornia smakowo integruje europejskie osiągnięcia sztuki kulinarnej z tradycyjną i regionalną kuchnią polską. Same potrawy powstają głównie w oparciu o gwarantowanej jakości produkty lokalne w tym o warzywa, owoce i zioła które na stoły trafiają wprost z dworskiego ogrodu i sadu.

Rekomendacje:

 • W  lipcu 2014 Dwór Kombornia Hotel&SPA**** i Restauracja Magnolia otrzymały „Poziomkę” - znak jakości Magdy Gessler, a Dwór i Restauracja znalazły się wśród najlepszych restauracji i hoteli w Polsce, które zauroczyły Kreatorkę Smaków.

 • Pod koniec roku  zarówno Dwór Kombornia Hotel&SPA**** (jako jedyny obiekt z Podkarpacia) jak i Restauracja Magnolia znalazły się w pierwszej polskiej edycji przewodnika Gault& Millau. Przewodnik prezentuje najlepsze restauracje, wyjątkowe hotele i regionalne specjały widziane okiem niezależnych ekspertów. Obok Michelin jest jedną z najbardziej renomowanych i wpływowych tego typu publikacji na świecie.

 • W dniu 3 sierpnia 2015r. „u Fukiera” Magda Gessler rozdała „Poziomki” - znak jakości Magdy Gessler. Dwór Kombornia Hotel & SPA**** otrzymał drugą  „Poziomkę” oraz ponownie został opisany wśród 151 wyjątkowych miejsc, które zauroczyły znaną Kreatorkę Smaku.

 • W grudniu 2015 Dwór Kombornia Hotel&SPA**** ponownie jako jedyny obiekt z Podkarpacia jaki znalazł się w drugiej, polskiej edycji przewodnika Gault&Millau 2016.

 • w styczniu 2016r. Dwór Kombornia Hotel & SPA po raz kolejny otrzymał dwie Poziomki - znak jakości Magdy Gessler oraz został opisany w przewodniku znanej kreatorki smaku: Gdzie Najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce 2016 / 2017. Magda Gessler w swej publikacji na temat Dworu Kombornia wyróżnia (…) genialną kuchnię. Zwraca również uwagę na Salon Win Karpackich oraz czekoladę inspirowaną smakiem wina serii ChocoWine.

 • Dwór Kombornia Hotel&SPA**** jako jedyny hotel z Podkarpacia znalazł się po raz trzeci raz z rzędu w ekskluzywnym gronie hoteli polecanych przez żółty przewodnik Gault&Millau 2017. Również Restauracja Magnolia kolejny raz została doceniona przez inspektorów Gault&Millau, otrzymała 1 czapkę i znalazła się w najnowszym wydaniu kulinarnego przewodnika. Przyznawane czapki to obok gwiazdek Michelin, najbardziej prestiżowe wyróżnienie kulinarne.

więcej informacji

Basen

Basen i Strefa Wellness
W dworskiej Oranżerii zapraszamy Państwa do Strefy Wellness. W ramach pobytu można tu bez ograniczeń korzystać z:

 • basenu z 3 torami do pływania o długości 17 metrów,
 • basenu rekreacyjnego z atrakcjami powietrznymi (dysze masujące w ścianach i na dnie, gejzery powietrzne, kanapy i siedziska masażu powietrznego i wodospad),
 • jacuzzi, brodzika z przeciwprądem
 • i siłowni.

W Strefie Wellness można również korzystać z:

 • dwóch indywidualnie zaaranżowanych łaźni parowych,
 • dwóch saun suchych,
 • sauny infrared
 • groty solnej.


więcej informacji


SPA

ChocoWine SPA Dwór Kombornia
To jedyne w swoim rodzaju miejsce, które oprócz bogatej oferty orientalnych masaży i rytuałów  specjalizuje się w wykorzystaniu dobroczynnych właściwości wina i czekolady.

W 2015 roku ChocoWine SPA Dwór Kombornia zostało uznane za najlepszy produkt Turystyczny Podkarpacia.

Wizyta w naszym SPA to zaproszenie by zostawić za sobą codzienność i udać się w podróż pełną egzotycznych woni, subtelnej muzyki oraz dobroczynnego oddziaływania masaży i rytuałów, w których dotyk ludzkich rąk i ludzka wrażliwość są najważniejsze.

więcej informacji

Instytut Kosmetyczny
Tu, za sprawą kompetencji kosmetologów, wartościowym składnikom profesjonalnych kosmetyków dobranych z szerokiej gamy zabiegów uwzględniających indywidualne wymagania i potrzeby skóry, oraz efektywnym technikom masaży skóra na nowo ukaże swoje piękno. Wizyta w Instytucie pozwoli także kompleksowo rozwiązać problemy z zakresu profesjonalnej kosmetyki twarzy i ciała w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne: oxybrazję, infuzję tlenową, mezoterapię igłową, karboksyterapię czy mikrodermabrazję.

więcej informacji

Rekomendacje:

 • 2015 - Dwór Kombornia Hotel & SPA otrzymał wyróżnienie MIEJSCA GODNEGO POLECENIA podczas Gali 25-lecia firmy Bio-Kosmetyka - jedynego dystrybutora kosmetyków niemieckiej firmy BABOR na terenie całej Polski.


Salon Win Karpackich

 • Salon Win Karpackich

  Salon urządzony został w XVIII-wiecznej piwnicy na terenie zespołu dworskiego w Komborni i mieści reprezentatywną kolekcję win z różnych regionów winiarskich Karpat, leżących na terenie Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii i Polski.

  Goście odwiedzający Salon mogą samodzielnie i według swojego uznania, przez 60 lub 90 minut, smakować wszystkie wina udostępnione do degustacji.

  Tym samym jest to jedyne miejsce w Polsce gdzie można smakować wina w formule degustacji czasowych i jednocześnie jedyne, gdzie w tak znacznej liczbie można spróbować win z Karpat.

  więcej informacji

Atrakcje okolicy

Co warto odwiedzić w bliższej i dalszej okolicy?
Położenie zespołu dworskiego w Komborni u wrót Bieszczad, na skraju Czarnorzecko - Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, w Beskidzie Niskim, czyni go doskonałym punktem startowym wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia. W bliższej i dalszej okolicy szczególnie warte zobaczenia są między innymi:

 • Ruiny zamku „Kamieniec” –  spór o ten zamek A. Fredro uwiecznił w „Zemście”,
 • Prządki - skalny rezerwat ostańców piaskowcowych,
 • Zabytki Krosna – miasta słynnego z handlu płótnami, węgierskim winem i hutnictwa szkła,
 • Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie,
 • Skansen Przemysłu Naftowego w Bóbrce – miejsce gdzie narodził się światowy przemysł naftowy,  jedyne muzeum w czynnej kopalni „oleju skalnego”,
 • Skansen Budownictwa Ludowego w Sanoku - jedno z najpiękniejszych w Europie muzeów na wolnym powietrzu, obrazujące kulturę Łemków, Bojków, Pogórzan i Dolinian - ludów zamieszkujących niegdyś karpackie pogranicze,
 • Zamek w Sanoku – z jedna z największych kolekcji ikon oraz Galerią prac Zdzisława Beksińskiego,
 • Szlak drewnianej architektury sakralnej (cerkwie i kościoły), na czele z największym, najlepiej zachowanym w Europie, gotyckim kościołem drewnianym z Haczowa (UNESCO),
 • Szlaki turystyczne Beskidu i Bieszczadów – najbardziej dziewiczych, mało znanych i romantycznych gór w Polsce.

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas propozycji wycieczek lub opieki osobistego przewodnika, który zgodnie z Państwa zainteresowaniami przygotuje indywidualny program wycieczek.Zapraszamy do rezerwacji pakietu

Jeżeli chcą Państwo dokonać zmian w powyższej ofercie prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń