Oferty Promocyjne

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas pakietów i ofert promocyjnych, które prezentujemy poniżej. Jeśli żadna z nich nie odpowiada Państwa aktualnym potrzebom, przygotowujemy "szyty na miarę" Pakiet Dedykowany. W tym celu prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń

Spraw swojej Mamie wyjątkowy prezent, który pozwoli Jej się zrelaksować i wprawi w doskonały nastrój. Zapraszamy. Cena już od 459 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Długi czerwcowy weekend. Zapraszamy aby spędzili go Państwo w miejscu w którym czas płynie wolniej. Energia wiosennej zieleni, śpiewy ptaków pośród koron wiekowych drzew, czyste powietrze, doskonała kuchnia, wyborne wina i wspaniały relaks podczas zabiegów SPA. Oferta FIRST MINUTE cena już od 950 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Wakacyjny, rodzinny wypoczynek. Doskonała kuchnia uhonorowana dwiema czapkami przewodnika Gault&Millau, relaks w strefie wellness. Degustacje wina w Salonie Win Karpackich dla rodziców, zajęcia ruchowe dla dzieci. Cena pakietu już od 220 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na weekend. Indiba Activ to prawdziwa rewolucja w zakresie rehabilitacji i leczenia bólu. Rehabilitacja falami radiowymi o częstotliwości 448kHz to szybsze zdrowienie tkanek, redukcja bólu, szybki powrót do aktywności. Cena już od 709 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Poznaj moc zabiegów estetycznych Indiba Activ w Dworze Kombornia! Spędzisz kilka dni w pięknych wnętrzach, ciesząc się błyskawicznymi efektami estetycznymi, jakie daje przełomowa technologia Indiba Activ.  Cena już od 2599 PLN/2 osoby.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji, miejsca stworzonego w celu poprawy jakości życia za pomocą profesjonalnej terapii leczenia bólu i dysfunkcji układu ruchu. Cena LAST MINUTE za 7 dni już od 1609 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Kolacje przy świecach, doskonała kuchnia i wino, pachnące masaże i zabiegi, czas dla Siebie. W tygodniu taniej. Cena już od 784 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Zanurz się z w bogactwie smaków i aromatów czekoladowych i winnych zabiegów. W tygodniu taniej. Cena od 685 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Weekend dla Przyjaciółek. Doskonała kuchnia, smak i aromat wina, Voucher na zabiegi w ChocoWine SPA. W tygodniu taniej. Cena już od 573 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Piękny czas na pielęgnowanie uczuć i rozkoszowanie się każdą spędzoną wspólnie chwilą. W tygodniu taniej. Pakiet w cenie już od 585 PLN.

Czytaj więcej...

Nie odkładaj szukania pomysłu na prezent na ostatnią chwilę! Przychodzimy z pomocą! 

Czytaj więcej...

Strefa wyjątkowych Promocji to miejsce, w którym znajdą Państwo najciekawsze propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnych ofert na zimowe miesiące.

Czytaj więcej...

Zaręczyny, rocznica ślubu, prezent dla nowożeńców czy po prostu romantyczny weekend dla Dwojga – jeśli chcesz, aby te okazje były naprawdę wyjątkowe, zapraszamy do Dworu Kombornia – najromantyczniejszego miejsca na Podkarpaciu.

Czytaj więcej...

Rehabilitacja dzienna Indiba Active
Pakiet dla 1 osoby
cena 149 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "Winogronowy relaks dla Pary"
Pakiet Day SPA dla 2 osób
cena 469 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych. Pakiet dla 1 osoby/ 69 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Babor"
cena 359 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Caudalie"
cena 339 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Day SPA Chwila dla Siebie
Pakiet Day SPA dla jednej osoby.
cena 299 PLN

Czytaj więcej...

Wieczór Dobrych Smaków to degustacyjny pakiet z kolacją i zestawem degustacyjnym karpackich win. Idealny jako prezent lub niespodzianka.

Czytaj więcej...