Oferty Promocyjne

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas pakietów i ofert promocyjnych, które prezentujemy poniżej. Jeśli żadna z nich nie odpowiada Państwa aktualnym potrzebom, przygotowujemy "szyty na miarę" Pakiet Dedykowany. W tym celu prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń

Wakacyjny, rodzinny wypoczynek. Doskonała kuchnia uhonorowana dwiema czapkami przewodnika Gault&Millau, relaks w strefie wellness. Degustacje wina w Salonie Win Karpackich dla rodziców, zajęcia ruchowe dla dzieci. Cena pakietu do 31 lipca już od 159 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Dwór Kombornia zaprasza do Centrum Rehabilitacji, miejsca stworzonego w celu poprawy jakości życia za pomocą profesjonalnej terapii leczenia bólu i dysfunkcji układu ruchu. Wypocznij i żyj bez bólu. Cena  już od 234 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Sierpniowy długi weekend, to letnia przerwa na krótki urlop! Zapraszamy do odpoczynku pośród beskidzkiej przyrody. Do miejsca które pozwala uciec od codzienności, odpocząć. Energia zieleni, doskonała kuchnia, wyborne wina. Relaks podczas zabiegów w SPA. Cisza, spokój. Cena FIRST MINUTE już od 248 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Kolacje przy świecach, doskonała kuchnia i wino, pachnące masaże i zabiegi, czas dla Siebie. W tygodniu taniej. Cena już od 395 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Zanurz się z w bogactwie smaków i aromatów czekoladowych i winnych zabiegów. W tygodniu taniej. Cena od 360 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Beskid Niski to gratka dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Wine Garden Hotel to doskonała baza wypadowa na mniejsze i większe wędrówki. Zabiegi  Indiba Active pozwolą na szybszą regenerację mięśni.  W tygodniu taniej. Cena już od 237 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Poznaj moc zabiegów estetycznych Indiba Activ w Dworze Kombornia! Spędzisz kilka dni w pięknych wnętrzach, ciesząc się błyskawicznymi efektami estetycznymi, jakie daje przełomowa technologia Indiba Activ. W tygodniu taniej. Cena już od 313 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji, miejsca stworzonego w celu poprawy jakości życia za pomocą profesjonalnej terapii leczenia bólu i dysfunkcji układu ruchu. Cena  już od 316 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Weekend dla Przyjaciółek. Doskonała kuchnia, smak i aromat wina, Voucher na zabiegi w ChocoWine SPA. W tygodniu taniej. Cena już od 303 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Piękny czas na pielęgnowanie uczuć i rozkoszowanie się każdą spędzoną wspólnie chwilą. W tygodniu taniej. Pakiet w cenie już od 295 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Nie odkładaj szukania pomysłu na prezent na ostatnią chwilę! Przychodzimy z pomocą! 

Czytaj więcej...

Strefa wyjątkowych Promocji to miejsce, w którym znajdą Państwo najciekawsze propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnych ofert na letnie miesiące.

Czytaj więcej...

Zaręczyny, rocznica ślubu, prezent dla nowożeńców czy po prostu romantyczny weekend dla Dwojga – jeśli chcesz, aby te okazje były naprawdę wyjątkowe, zapraszamy do Dworu Kombornia – najromantyczniejszego miejsca na Podkarpaciu.

Czytaj więcej...

Rehabilitacja dzienna Indiba Active
Pakiet dla 1 osoby

cena 149 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "Winogronowy relaks dla Pary"
Pakiet Day SPA dla 2 osób

cena 469 PLN/2 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych. Pakiet dla 1 osoby tylko 69 PLN.

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Babor"
cena 359 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Caudalie"
cena 339 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Day SPA Chwila dla Siebie
Pakiet Day SPA dla jednej osoby.

cena 299 PLN

Czytaj więcej...

Wieczór Dobrych Smaków to degustacyjny pakiet z kolacją i zestawem degustacyjnym karpackich win. Idealny jako prezent lub niespodzianka.

Czytaj więcej...

Rezerwacja