Oferty Promocyjne

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas pakietów i ofert promocyjnych, które prezentujemy poniżej. Jeśli żadna z nich nie odpowiada Państwa aktualnym potrzebom, przygotowujemy "szyty na miarę" Pakiet Dedykowany. W tym celu prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń

Pakiet w terminie 29.11-1.12.2019r. Zapraszamy na piękny weekend ze specjalnym menu Andrzejkowej Kolacji i doskonałym winem. Cena już od 499 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Beskid Niski to wciąż nieodkryta kraina, idealna zarówno dla miłośników sielskich wakacji spędzonych w hamaku, jak i dla pasjonatów aktywnego wypoczynku. Mamy coś, co zapewni Ci chwilę szczęścia i relaksu. To będzie wspaniały czas! Cena już od 359 PLN/doba z wyżywieniem.

Czytaj więcej...

Dworski Sylwester – 2 noce na przełomie roku. Pakiet w terminie 30.12.2019-1.01.2020 lub 31.12.2019-2.01.2020.

Czytaj więcej...

Świąteczny wypoczynek w magicznym klimacie XVIII-wiecznej ziemiańskiej rezydencji. Spędź 3 noce w komfortowych pokojach wybranym terminie pomiędzy 20 a 29.12.2018r. Cena już od 549 PLN/doba.

Czytaj więcej...

Jesteś zmęczony i zniechęcony? Pora na City Break! Zapraszamy na grudniową regenerację. Przy dłuższym pobycie Voucher do SPA w prezencie. Cena już od 339 PLN/doba z wyżywieniem.

Czytaj więcej...

Święta Bożego Narodzenia w magicznym klimacie XVIII-wiecznej ziemiańskiej rezydencji. 6-dniowy pakiet w wybranym terminie 21-28.12.2018r. Cena już od 539 PLN/doba.

Czytaj więcej...

Sylwester „nie z tej epoki”. 5-dniowy pakiet w wybranym terminie 28.12.2019r. - 06.01.2020r.

Czytaj więcej...

Sylwester „nie z tej epoki”. Wieczór, jaki na długo zostanie w Waszej pamięci!

Czytaj więcej...

Kolacje przy świecach, doskonała kuchnia i wino, pachnące masaże i zabiegi, czas dla Siebie. W tygodniu taniej. Cena już od 395 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

 Akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Specjalny pakiet  2=1! Rezerwujesz 2 noce, a płacisz tylko za 1.

Czytaj więcej...

Weekend dla Przyjaciółek. Doskonała kuchnia, smak i aromat wina, Voucher na zabiegi w ChocoWine SPA. W tygodniu taniej. Cena już od 303 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Piękny czas na pielęgnowanie uczuć i rozkoszowanie się każdą wspólną chwilą. Cena od 589 PLN/2 osoby

Czytaj więcej...

Poznaj moc zabiegów estetycznych Indiba Activ w Dworze Kombornia! Spędzisz kilka dni w pięknych wnętrzach, ciesząc się błyskawicznymi efektami estetycznymi, jakie daje przełomowa technologia Indiba Activ. W tygodniu taniej. Cena już od 313 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji, miejsca stworzonego w celu poprawy jakości życia za pomocą profesjonalnej terapii leczenia bólu i dysfunkcji układu ruchu. Cena  już od 316 PLN/doba/osoba.

Czytaj więcej...

Nie odkładaj szukania pomysłu na prezent na ostatnią chwilę! Przychodzimy z pomocą! 

Czytaj więcej...

Strefa wyjątkowych Promocji to miejsce, w którym znajdą Państwo najciekawsze propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnych ofert na letnie miesiące.

Czytaj więcej...

Zaręczyny, rocznica ślubu, prezent dla nowożeńców czy po prostu romantyczny weekend dla Dwojga – jeśli chcesz, aby te okazje były naprawdę wyjątkowe, zapraszamy do Dworu Kombornia – najromantyczniejszego miejsca na Podkarpaciu.

Czytaj więcej...

Rehabilitacja dzienna Indiba Active
Pakiet dla 1 osoby

cena 149 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Babor"
cena 359 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "Winogronowy relaks dla Pary"
Pakiet Day SPA dla 2 osób

cena 469 PLN/2 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych. Pakiet dla 1 osoby tylko 69 PLN.

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Caudalie"
cena 339 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Day SPA Chwila dla Siebie
Pakiet Day SPA dla jednej osoby.

cena 299 PLN

Czytaj więcej...

Wieczór Dobrych Smaków to degustacyjny pakiet z kolacją i zestawem degustacyjnym karpackich win. Idealny jako prezent lub niespodzianka.

Czytaj więcej...

Rezerwacja