Oferty Promocyjne

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas pakietów i ofert promocyjnych, które prezentujemy poniżej. Jeśli żadna z nich nie odpowiada Państwa aktualnym potrzebom, przygotowujemy "szyty na miarę" Pakiet Dedykowany. W tym celu prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń

 Akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Specjalny pakiet 4 = 2! Rezerwujesz 4 noce, a płacisz tylko za 2.

Czytaj więcej...

Szanowne Panie, Szanowni Panowie świętujmy razem. Panie 8 a Panowie 10 marca. Zapraszamy Państwa na wyjątkowy weekend. Doskonała kuchnia, wyborne wina, muzyka fortepianowa, masaże i zabiegi pielęgnacyjne w ChocoWine SPA. Cena już od 549 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

W świąteczny czas Wielkiej Nocy zapraszamy w gościnne progi wiejskiej rezydencji. Wykwintne, świąteczne menu, cisza i spokój. Ucieczka od codzienności. Cena od 1999 PLN.

Czytaj więcej...

Majowy weekend, to kilka wolnych dni, które należy dobrze wykorzystać! Naładować akumulatory energią wiosennej zieleni, odetchnąć. Cena FIRST MINUTE  już od 1799 PLN/2 osoby.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji, miejsca stworzonego w celu poprawy jakości życia za pomocą profesjonalnej terapii leczenia bólu i dysfunkcji układu ruchu. Cena za 7 dni już od 1999 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Kolacje przy świecach, doskonała kuchnia i wino, pachnące masaże i zabiegi, czas dla Siebie. Ekskluzywny pakiet w cenie od 1535 PLN.

Czytaj więcej...

Zanurz się z w bogactwie smaków i aromatów czekoladowych i winnych zabiegów. Smakowity odpoczynek w cenie już od 669 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Weekend dla Przyjaciółek. Doskonała kuchnia, smak i aromat wina, Voucher na zabiegi w ChocoWine SPA. Cena już od 550 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Znajdź czas dla Siebie. Zapraszamy do Komborni by naładować się dawką pozytywnej energii. To będzie wspaniały czas: relaksu i odpoczynku. Zrób coś dla Siebie i przekonaj się że warto. Rezerwuj dogodną dla Siebie ilość noclegów. Cena już od 425 PLN/doba.

Czytaj więcej...

Piękny czas na pielęgnowanie uczuć i rozkoszowanie się każdą spędzoną wspólnie chwilą. Pakiet w cenie już od 569 PLN.

Czytaj więcej...

Nie odkładaj szukania pomysłu na prezent na ostatnią chwilę! Przychodzimy z pomocą! 

Czytaj więcej...

Strefa wyjątkowych Promocji to miejsce, w którym znajdą Państwo najciekawsze propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnych ofert na zimowe miesiące.

Czytaj więcej...

Rehabilitacja dzienna Indiba Active
Pakiet dla 1 osoby
cena 149 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "Winogronowy relaks dla Pary"
Pakiet Day SPA dla 2 osób
cena 469 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych
Pakiet dla 1 osoby
cena 69 PLN

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Babor"
cena 359 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie pielęgnacji Caudalie"
cena 339 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Day SPA Chwila dla Siebie
Pakiet Day SPA dla jednej osoby.
cena 299 PLN

Czytaj więcej...

Wieczór Dobrych Smaków to degustacyjny pakiet z kolacją i zestawem degustacyjnym karpackich win. Idealny jako prezent lub niespodzianka.

Czytaj więcej...