Oferty Promocyjne

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas pakietów i ofert promocyjnych, które prezentujemy poniżej. Jeśli żadna z nich nie odpowiada Państwa aktualnym potrzebom, przygotowujemy "szyty na miarę" Pakiet Dedykowany. W tym celu prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń

Zanurz się z w bogactwie smaków i aromatów czekoladowych i winnych zabiegów. Smakowity odpoczynek w cenie już od 550 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Odpoczynek w tempie Slow. To nasza Recepta na prawdziwy reset ciała i umysłu. Cena pakietu już od 618 PLN/2 osoby.

Czytaj więcej...

Doskonałe posiłki, basen, zajęcia ruchowe dla dzieci a dla Rodziców relaks w naszym ChocoWine SPA, słowem letni rodzinny wypoczynek z dala od zgiełku i codziennego zabiegania. Cena pakietu już od 159 PLN/doba.

Czytaj więcej...

Sierpniowy długi weekend, to letnia przerwa na krótki urlop! Zapraszamy do odpoczynku pośród beskidzkiej przyrody. Do miejsca które pozwala uciec od codzienności, odpocząć. Cena w zależności od wybranej opcji pobytu już od 460 PLN od osoby.

Czytaj więcej...

Podaruj swoim najbliższym wyjątkowy prezent - zadbaj o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Cena pakietu już od 1448 PLN.

Czytaj więcej...

Nie odkładaj szukania pomysłu na prezent na ostatnią chwilę! Przychodzimy z pomocą! 

Czytaj więcej...

Weekend dla Przyjaciółek. Doskonała kuchnia, smak i aromat wina, Voucher na zabiegi w ChocoWine SPA. Cena już od 499 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na ekskluzywny odpoczynek w wersji ALL INCLUSIVE do zabytkowej rezydencji otoczonej 10-cio hektarowym wiekowym parkiem. To magiczne miejsce, stworzono dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i prywatność.

Czytaj więcej...

Kolacje przy świecach, doskonała kuchnia i wino, pachnące masaże i zabiegi, czas dla Siebie. Ekskluzywny pakiet w cenie od 1299 PLN.

Czytaj więcej...

Piękny czas na pielęgnowanie uczuć i rozkoszowanie się każdą spędzoną wspólnie chwilą. Pakiet w cenie już od 519 PLN.

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie wina z Caudalie"
cena 389 PLN dla 1 osoby

Czytaj więcej...

Strefa wyjątkowych Promocji to miejsce, w którym znajdą Państwo najciekawsze propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnych ofert na zimowe miesiące.

Czytaj więcej...

Wieczór Dobrych Smaków to degustacyjny pakiet z kolacją i zestawem degustacyjnym karpackich win. Idealny jako prezent lub niespodzianka.

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "Winogronowy relaks dla Pary"
Pakiet Day SPA dla 2 osób
cena 489 PLN

Czytaj więcej...

Day SPA Chwila dla Siebie
Pakiet Day SPA dla jednej osoby.
cena 269 PLN

Czytaj więcej...