Opinie gości


 
2018
15 May
Urszula i Andrzej Klonowscy z Warszawy
Wyjeżdżamy zadowoleni

Przyjechaliśmy tutaj z okazji 50 rocznicy naszego ślubu. Wyjeżdżamy zadowoleni z wybranego miejsca. Zarówno wyśmienita i wysmakowana kuchnia, jak i SPA spełniają wszelkie oczekiwania. Obsługa miła i bardzo grzeczna. Szczególnie chcemy podkreślić profesjonalizm i kulturę osobistą pani Karoliny i Marysi ze SPA, jak również pani Magdaleny z restauracji. Te osoby między innymi spowodowały, że czuliśmy się tu dobrze i chętnie wrócimy, a także polecimy znajomym. Dziękujemy.

Ewelina, Paweł i Bruno Freniowie
Dziękujemy za przemiły wypoczynek

Dziękujemy za przemiły wypoczynek oraz przepyszną kuchnię. Pełne relaksu 8 dni.
Do zobaczenia 

2018
11 May
2018
05 May
Ela T., Justyna K. z Korczyny koło Biecz...
Spokój, oddech, beztroska

Spokój, oddech, beztroska (także zapewniona przez obsługę), niepowtarzalny klimat majowego weekendu (nawet pogoda idealna) – tylko brak w pokoju temperówki do ołówka i GRUBEGO notesu na wspomnienia za wspaniałego pobytu :)

Małgorzata i Arkadiusz Wachowiakowie
Bardzo dziękujemy za super pobyt

Bardzo dziękujemy za super pobyt, miłą atmosferę, wspaniałe jedzenie, ciekawe zabiegi spa i pomocną, sympatyczną „ załogę” hotelu. Hotel naprawdę SUPER. Polecimy go na pewno znajomym.

2018
22 April
2018
22 April
Joanna i Domonik Jeznach
Dziękujemy za bardzo mile spędzony czas

Dziękujemy za bardzo mile spędzony czas w super miejscu. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Okolica piękna, jedzenie przepyszne i bardzo miła ogólna atmosfera. Godne polecenia.