Weekendy Rozmaitości

Mamy dla Was coś ekstra na długie jesienne i zimowe weekendy! 

 
Z nami na pewno nie doświadczysz jesiennej nudy. Wręcz przeciwnie – na długo zapamiętasz chwile spędzone w Komborni. 
Sprawdź, co czeka na Ciebie i Twoich bliskich w najbliższym czasie i zarezerwujcie najlepszą opcję!"Czekoladowy weekend w Komborni"  -  już od 1299 PLN/2 os./3 dni

Zanurz się z w bogactwie smaków i aromatów czekolady. Warsztaty Tworzenia Czekolady, czekoladowy rytuał pielęgnacyjny ciała. Spokój, cisza i intymność. Doskonała kuchnia uhonorowana dwiema czapkami przewodnika Gault&Millau, wyborne wina. Relaks w Strefie Wellness i spacery po jesiennym dworskim parku. Czy trzeba czegoś więcej?

Sprawdź szczegóły 

Weekend z winem

23-24 listopada zapraszamy na dni z Winem. 
Wino i jego kultura jest źródłem radości dla wszystkich. Zabierzemy Państwa w Podróż do świata win i opowiemy wiele ciekawych historii związanych z tym napojem. Zapewniamy, to będzie wspaniały winny czas! Zaprosimy Państwa na wyjątkową degustację win polskich. W Restauracji Magnolia serwowane będą specjalnie dobrane sety karpackich win. Zaplanowaliśmy również rabat na zabiegi Caudalie.


 

 

Andrzejkowy weekend 

Zapraszamy na piękny weekend ze specjalnym menu Andrzejkowej Kolacji i doskonałym winem

Sprawdź szczegóły 

Mikołajki z konsultacjami Caudalie

Nie masz pomysłu na Mikołajkowy prezent? A gdyby tak rzucić wszystko i przenieść się do miejsca gdzie czas płynie wolniej? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję na spędzenie niezapomnianego weekendu. Odpocznij od zgiełku miasta. Skosztuj znakomitej kuchni. Zakosztuj czekoladowych zabiegów w naszym ChocoWine SPA.

 
Profesjonalna diagnoza kondycji skóry z ekspertem marki Caudalie - szczegóły wydarzenia

Więcej szczegółów niebawemGrudniowy City Break - już od 678 PLN / 2 os. / 3 dni

obejmuje:

Intensywny, jesienny czas w pracy sprawił, że nie pamiętasz już w ogóle wakacji, jesteś zmęczony i zniechęcony? Pora na City Break! Ale nie w zatłoczonym Rzymie czy w Barcelonie – zapraszamy na grudniową regenerację sił do butikowego hotelu w Komborni! W kameralnej atmosferze, zaplanujesz czas tylko dla siebie, tak jak lubisz – leniwie lub aktywnie. Miłośnicy błogiego spokoju zrelaksują się w ChocoWine SPA, a wypoczywającym aktywnie, wskażemy malownicze, wciąż nieodkryte szlaki Beskidu Niskiego. Wszystkich zapraszamy do degustowania wybornego menu Restauracji Magnolia nagrodzonej dwiema czapkami  żółtego przewodnika Gault&Millau.

Sprawdź szczegóły

 

Święta Bożego Narodzenia w Komborni

W niezwykły czas jakim są Święta Bożego Narodzenia zapraszamy Państwa w magiczny klimat XVIII-wiecznej ziemiańskiej rezydencji. Zabytkowe wnętrza wypełnią strojne choinki, zapach pierników i blask świec. Wykwintną kuchnią podkreślimy radość świątecznego czasu. Jak tradycja każe, zasiądziemy do uroczystej Wigilijnej Wieczerzy, po której każdy znajdzie coś pod choinką. I jeśli będziemy mieli szczęście Dwór otuli biała śniegowa pierzynka i nie będzie się chciało wyjeżdżać z tego ustronia...

Sprawdź szczegółySylwester "nie z tej epoki" w Dworze Kombornia - FIRST MINUTE  już od 3159 PLN/ 2 os./ 5 dni

To kolejny z Wieczorów Sylwestrowych „nie z tej epoki” którego program przygotowaliśmy z myślą o wszystkich ceniących sobie smak i urodę życia, szukających harmonijnej przestrzeni, by niespiesznie delektować się zmysłowymi doznaniami z dala od hałaśliwej rzeczywistości. Ostatni wieczór mijającego roku będzie jak zawsze ucztą dla ducha i dla ciała. Koncert na skrzypce i fortepian artystów ze świata i Uroczysta Kolacja Sylwestrowa w formie Kulinarnego Spektaklu w V aktach.

Sprawdź szczegóły

Rezerwacja