Data przyjazdu
Data Wyjazdu
Dorośli
Dzieci4-8
Niemowlęta0-3
 
Zespół Dworsko-Parkowy w Komborni
W dobrym smaku

Wesela

Wieczór kawalerski w Strefie Wellness a wieczór panieński w SPA, ślub w dworskiej kaplicy, przyjęcie weselne w ogrodzie, a noc w złotym apartamencie dla nowożeńców...

Ustronne położenie, idylliczna atmosfera założenia dworskiego, klimatyczne wnętrza i wykwintna kuchnia, sprawią, że w Dworze Kombornia spełni się oczekiwanie, by to niezwykłe zdarzenie, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego, było naprawdę wyjątkowe.

Przyjęcia

Trudno o bardziej sposobne do przyjmowania Gości miejsce niż Dwór Kombornia. Znajdą tu Państwo wiele możliwości, by w różnoraki sposób podjąć swoich Gości, przybyłych celebrować ważne wydarzenia.

Zapraszają klasycystyczne salony stosowne na tradycyjny obiad czy uroczystą kolację, ogród na wieczorne przyjęcie, uniwersalne sale bankietowe czy piwnice degustacyjne na niekonwencjonalne spotkania.

Dla zdrowia i urody

ChocoWine SPA

Wino i czekolada - aż trudno uwierzyć jak wiele je łączy: szlachetność smaków, zdrowie - jeżeli będziemy je odpowiednio dawkować mają silne działanie lecznicze. Są również skutecznym kosmetykiem - pozwalają zachować piękno i urodę. Zapraszamy Państwa na zabiegi w których wykorzystujemy wszystkie dobroczynne właściwości wina i czekolady.

Dla biznesu

Integracja

Zapraszamy do skorzystania z szerokich możliwości realizowania ekscytujących scenariuszy spotkań integracyjnych jakie oferuje zamknięta, 10-cio hektarowa enklawa, tworzona przez cały zespół dworski wraz z kompleksem konferencyjnym i infrastrukturą Wellness i SPA.

Wino i czekolada

Czekolada

Smak słodyczy od zawsze był synonimem luksusowej przyjemności. Trudno też o bardziej trafiony i elegancki prezent niż czekolada. A czy czekolada może jeszcze czymś zaskoczyć koneserów słodkich smaków? Odpowiedzią na to pytanie jest nasza oferta unikalnych czekolad inspirowanych winem i smakami polskich ciast i ziół.

Warto zobaczyć
Kontakt

Pokaż dojazd

Formularz kontaktowy

Proszę przepisać. sqitvbtu Pomóż walczyć ze SPAMem!
  
Rezerwacja